west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne Pinokio w Siedlcach to placówka, która od 23 lat oferuje opiekę nad dziećmi w wieku przedszkolnym. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 17:30, co pozwala rodzicom na elastyczne dostosowanie godzin przyprowadzania i odbierania dzieci. Placówka mieści się przy ulicy Woszczerowicza 5 w Siedlcach. Przedszkole Pinokio wyróżnia się ciepłą, domową atmosferą, która sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dzieci. Własna, pyszna i zróżnicowana kuchnia z możliwością dostosowania się do potrzeb dietetycznych dziecka (np. alergie pokarmowe) to jeden z atutów przedszkola. Placówka posiada również duży plac zabaw, który jest miejscem codziennych zabaw na świeżym powietrzu. W ramach opłaty stałej, która wynosi 300 zł miesięcznie plus dzienna stawka żywieniowa 11 zł, przedszkole oferuje szeroki wachlarz zajęć dodatkowych. Dzieci mają możliwość uczestniczenia w zajęciach z języka angielskiego cztery razy w tygodniu, dogoterapii, zajęciach rytmicznych, taneczno-rozwojowych oraz tańca towarzyskiego. Przedszkole zapewnia również opiekę logopedyczną oraz zajęcia z integracji sensorycznej dla dzieci posiadających orzeczenie z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Dodatkowo, w ramach zajęć przedszkolnych, dzieci uczestniczą w lekcjach religii. Przedszkole Pinokio jest jednym z pierwszych niepublicznych przedszkoli w Siedlcach, co świadczy o jego długoletniej tradycji i doświadczeniu w opiece nad dziećmi. Placówka regularnie aktualizuje informacje na swojej stronie Facebooka, gdzie rodzice mogą śledzić bieżące wydarzenia i życie przedszkola. Przedszkole Niepubliczne Pinokio to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje predyspozycje i umiejętności w przyjaznym i bezpiecznym środowisku.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Jacka Woszczerowicza 5, 08-100 Siedlce