west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Piotrusia Pana to niepubliczna placówka edukacyjna zlokalizowana w Krakowie, która oferuje naukę w języku angielskim i francuskim. Przedszkole stawia na wszechstronny rozwój dzieci, kładąc duży nacisk na stymulację pracy mózgu poprzez różnorodne zajęcia edukacyjne i zabawy. W przedszkolu dzieci uczą się języków obcych w sposób naturalny i przyjemny, co sprzyja ich szybkiemu rozwojowi intelektualnemu i emocjonalnemu. Placówka oferuje bogaty program zajęć dodatkowych, które mają na celu rozwijanie zainteresowań i talentów dzieci. W ofercie znajdują się zajęcia z języka angielskiego, francuskiego oraz niemieckiego, prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli i native speakerów. Przedszkole organizuje również liczne wycieczki, uroczystości i akcje integracyjne, które pozwalają dzieciom nawiązywać nowe znajomości i rozwijać umiejętności społeczne. Przedszkole Piotrusia Pana dba o bezpieczeństwo i komfort swoich podopiecznych, zapewniając im przyjazne i inspirujące środowisko do nauki i zabawy. Placówka jest wyposażona w nowoczesne pomoce dydaktyczne i materiały edukacyjne, które wspierają proces nauczania. Dzieci mają również dostęp do przestronnych i dobrze wyposażonych sal zabaw oraz placu zabaw na świeżym powietrzu. W przedszkolu pracuje doświadczona i zaangażowana kadra pedagogiczna, która dba o indywidualne potrzeby każdego dziecka. Nauczyciele regularnie uczestniczą w szkoleniach i kursach doskonalących, aby podnosić swoje kwalifikacje i wprowadzać nowe metody nauczania. Przedszkole współpracuje również z rodzicami, organizując spotkania i konsultacje, które pozwalają na bieżąco monitorować postępy dzieci i wspólnie planować dalszy rozwój. Przedszkole Piotrusia Pana to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności językowe, poznawać świat i nawiązywać przyjaźnie w miłej i wspierającej atmosferze. Placówka stawia na nowoczesne metody nauczania, które łączą zabawę z nauką, co sprawia, że dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach i zdobywają nowe umiejętności. Dzięki temu przedszkole cieszy się dużym uznaniem wśród rodziców i jest chętnie wybierane jako miejsce pierwszych kroków edukacyjnych dla najmłodszych.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Żabiniec 45, 31-216 Kraków