west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Pluszowy Miś" to placówka edukacyjna zlokalizowana w Starej Iwicznej, w gminie Piaseczno. Przedszkole oferuje szeroki zakres usług edukacyjnych i opiekuńczych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Placówka kładzie duży nacisk na rozwój emocjonalny, społeczny i intelektualny dzieci, stosując nowoczesne metody nauczania i wychowania. W przedszkolu realizowane są programy edukacyjne zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, a także dodatkowe zajęcia rozwijające zainteresowania i talenty dzieci. Przedszkole "Pluszowy Miś" wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego dziecka, co pozwala na dostosowanie metod nauczania do jego potrzeb i możliwości. Kadra pedagogiczna składa się z wykwalifikowanych nauczycieli z doświadczeniem w pracy z dziećmi. Przedszkole oferuje również zajęcia z zakresu komunikacji bez przemocy (NVC) według metodologii Marshalla Rosenberga, co wspiera rozwój umiejętności interpersonalnych i empatii u dzieci. Placówka posiada nowoczesne i dobrze wyposażone sale dydaktyczne, które zapewniają komfortowe warunki do nauki i zabawy. Dzieci mają również dostęp do bezpiecznego placu zabaw na świeżym powietrzu, gdzie mogą spędzać czas na aktywności fizycznej. Przedszkole organizuje liczne wycieczki, warsztaty i wydarzenia okolicznościowe, które wzbogacają program edukacyjny i integrują społeczność przedszkolną. Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola "Pluszowy Miś" mają możliwość aktywnego uczestnictwa w życiu placówki poprzez różnorodne formy współpracy, takie jak zebrania, konsultacje indywidualne oraz udział w organizacji wydarzeń. Przedszkole prowadzi również bloga oraz profil na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczane są informacje o bieżących wydarzeniach i działalności placówki. Przedszkole "Pluszowy Miś" to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w przyjaznej i wspierającej atmosferze, zdobywając wiedzę i umiejętności niezbędne do dalszej edukacji i życia społecznego.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Słoneczna 105, 05-500 Stara iwiczna