west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole UŚMIECH to polsko-angielskie przedszkole niepubliczne zlokalizowane w Warszawie, w dzielnicy Ursus. Placówka oferuje edukację dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat, w tym również zerówkę dla sześciolatków. Przedszkole stawia na ciepłą i przyjazną atmosferę, gdzie każde dziecko jest witane z radością i troską. Wychowawcy dokładają wszelkich starań, aby dzieci czuły się bezpiecznie i komfortowo, co sprzyja ich wszechstronnemu rozwojowi umysłowemu, emocjonalnemu i społecznemu. Przedszkole UŚMIECH opiera swoje działania na sprawdzonych zasadach, tradycyjnych, nowatorskich i autorskich programach edukacyjnych. Placówka kładzie duży nacisk na zabawę, która jest kluczowym elementem w rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym. Dzięki temu dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności w naturalny i przyjemny sposób. Jednym z głównych atutów przedszkola jest metoda Early Partial Immersion, czyli częściowej immersji językowej. Polega ona na intuicyjnym przyswajaniu języka angielskiego poprzez codzienny kontakt dziecka z lektorem. Dzięki temu dzieci mają możliwość nauki języka obcego w sposób naturalny i bezstresowy. Przedszkole UŚMIECH jest placówką wpisaną do ewidencji placówek niepublicznych prowadzonych przez m.st. Warszawa (numer 282 PN). Kameralna i przyjazna atmosfera, oddani wychowawcy oraz nowoczesne metody nauczania sprawiają, że przedszkole cieszy się dużym zaufaniem rodziców i jest chętnie wybierane jako miejsce edukacji dla najmłodszych. Placówka znajduje się w zacisznej części dzielnicy Ursus, co zapewnia dzieciom spokojne i bezpieczne warunki do nauki i zabawy. Przedszkole UŚMIECH to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się wszechstronnie, zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia, a przede wszystkim spędzać czas w miłej i serdecznej atmosferze.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Zygmunta Augusta 6, 02-496 Warszawa