west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Witamy w naszym żłobku! Zapraszamy dzieci w wieku od 1 do 2,5 roku. Nadrzędnym zadaniem naszego żłobka jest rozwijanie u dzieci umiejętności, które pozwolą im sprostać wymaganiom stawianym w życiu codziennym. Ważna jest dla nas współpraca z rodzicami, dzięki której ukierunkowujemy rozwój dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem i uzdolnieniami. W naszej placówce znajdziesz profesjonalną opiekę dla swojego maluszka, która pomoże mu w dorastaniu, uczeniu się oraz rozwoju jego osobowości. Należy pamiętać, że pierwsze trzy lata życia dziecka to czas najszybszego rozwoju. Aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom dzieci oferujemy zajęcia i czynności stymulujące uczenie się poprzez badanie i odkrywanie. Pozytywka to miejsce, gdzie Dzieci czują się jak w domu i otrzymują dużo ciepła i zainteresowania. Miejsce, które zapewnia im rozwój i zabawę pod okiem zaangażowanych i kochających pracę z dziećmi pedagogów. Pozytywka powstała po to, by wspierać rodziców w trudzie wychowywania ich dziecka w dzisiejszym szybkim życiu. Co nas wyróżnia? Solidna nauka języka angielskiego: nasze dzieci od najmłodszych lat mają codziennie kontakt z językiem obcym. Nauczanie przebiega w sposób naturalny z wykorzystaniem zabaw, gier edukacyjnych, śpiewu. Zajęcia prowadzone są w małych grupach. Codzienne zajęcia umuzykalniające i taneczne prowadzone przez profesjonalistów. Zamierzamy rozwijać zdolności i zainteresowania muzyczne dzieci. Wczesne wychowanie muzyczne dla dziecka jest kapitałem, który będzie procentował przez całe życie. Kadra posiadająca wszelkie kwalifikacje do pracy z dziećmi: nasz zespół pedagogów to profesjonaliści, dla których czas poświęcony dzieciom to nie tylko praca, ale i przyjemność. Pyszne i zdrowe jedzenie z własnej kuchni, diety dostosowane dla dzieci z alergiami pokarmowymi. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą oraz do odbycia wirtualnego spaceru po naszej placówce!

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

1 Maja 87, 96-300 Żyrardów