west

Niezweryfikowana
star   (-)

Informacje na temat placówki

Żłobek i Przedszkole Pozytywnego Rozwoju to placówka edukacyjna, która oferuje opiekę i edukację dla najmłodszych dzieci. Placówka ta znajduje się w kilku lokalizacjach w Poznaniu, Nowym Tomyślu i Wolsztynie. Każda z tych lokalizacji jest starannie zaprojektowana, aby zapewnić dzieciom bezpieczne i stymulujące środowisko do nauki i zabawy. Żłobek i przedszkole oferują różnorodne programy edukacyjne, które są dostosowane do wieku i potrzeb dzieci. Programy te obejmują zarówno zajęcia dydaktyczne, jak i zabawy, które pomagają dzieciom rozwijać swoje umiejętności społeczne, emocjonalne i poznawcze. Placówka kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka, co pozwala na lepsze zrozumienie i wspieranie jego rozwoju. W Żłobku i Przedszkolu Pozytywnego Rozwoju pracuje wykwalifikowany personel, który jest zaangażowany w tworzenie przyjaznej i wspierającej atmosfery dla dzieci. Personel ten regularnie uczestniczy w szkoleniach i kursach doskonalących, aby być na bieżąco z najnowszymi metodami i technikami edukacyjnymi. Placówka oferuje również różnorodne zajęcia dodatkowe, takie jak zajęcia muzyczne, plastyczne, sportowe i językowe, które pomagają dzieciom rozwijać swoje zainteresowania i talenty. Żłobek i Przedszkole Pozytywnego Rozwoju współpracuje z rodzicami, aby zapewnić dzieciom jak najlepsze warunki do nauki i rozwoju. Placówka organizuje regularne spotkania z rodzicami, podczas których omawiane są postępy dzieci oraz plany na przyszłość. Rodzice są również zachęcani do aktywnego uczestnictwa w życiu placówki, co pozwala na lepsze zrozumienie potrzeb i oczekiwań dzieci. Żłobek i Przedszkole Pozytywnego Rozwoju to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i talenty w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Placówka ta jest idealnym miejscem dla rodziców, którzy szukają wysokiej jakości opieki i edukacji dla swoich dzieci.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Źródlana 2, 64-200 Wolsztyn