west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole „Promyczek” jest przedszkolem dwujęzycznym (język angielski) z tradycjami, powstało w lipcu 1993 r. Wówczas zostało wpisane do ewidencji placówek niepublicznych w Kuratorium Oświaty w Gdańsku. Działalność rozpoczęło 1 września 1993r. Siedziba przedszkola mieści się w zacisznej dzielnicy Pruszcza Gdańskiego. Przedszkole otacza ogród z bezpiecznym sprzętem sportowo – rekreacyjnym. Budynek przedszkola to piętrowy dom z czterema estetycznymi salami, dobrze wyposażonymi, dostosowanymi do potrzeb i możliwości dzieci. Przedszkole stymuluje proces uczenia się dzieci w kierunku nabywania wiedzy i kompetencji: emocjonalnych, społecznych i poznawczych. Więcej informacji na temat przedszkola i realizowanych programów znajdziecie Państwo w zakładkach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Przedszkole „Promyczek” oferuje szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, które wspierają rozwój dzieci w różnych obszarach. W ofercie znajdują się zajęcia z gimnastyki korekcyjnej, języka angielskiego, plastyki, rytmiki, dogoterapii, logopedii oraz psychologii. Każde z tych zajęć prowadzone jest przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy dbają o rozwój umiejętności i zainteresowań dzieci. Przedszkole „Promyczek” kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka, dostosowując program nauczania do jego potrzeb i możliwości. W przedszkolu panuje przyjazna i rodzinna atmosfera, która sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dzieci. Przedszkole „Promyczek” współpracuje z rodzicami, organizując regularne spotkania i konsultacje, aby wspólnie dbać o rozwój i dobrostan dzieci. Placówka organizuje również liczne wydarzenia i uroczystości, które integrują społeczność przedszkolną i umożliwiają dzieciom prezentację swoich umiejętności. Przedszkole „Promyczek” jest miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty, zdobywać nowe umiejętności i nawiązywać przyjaźnie w bezpiecznym i wspierającym środowisku.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Władysława Jagiełły 5, 83-000 Pruszcz gdański