west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Akademia Smyka to anglojęzyczne przedszkole prywatne w Poznaniu, które od 21 lat oferuje wysokiej jakości edukację dla najmłodszych. Placówka ta wyróżnia się nie tylko nauczaniem języka angielskiego, który nie jest tu językiem obcym, ale także bogatą ofertą zajęć dodatkowych, które często kończą się sukcesami na turniejach i zawodach międzyprzedszkolnych. Akademia Smyka posiada własną kuchnię oraz jadalnię, co jest niewątpliwym atutem przedszkola. Lokalizacja przedszkola jest wyjątkowa, blisko terenów zielonych oraz ścisłego centrum Poznania. Stały zespół nauczycieli zapewnia najwyższy poziom dydaktyczny oraz poczucie bezpieczeństwa dzieciom i ich rodzicom. Akademia organizuje również wyjątkowe festyny rodzinne, które odbywają się w plenerze trzy razy do roku. Przedszkole inspiruje do działania, zachęca do poszukiwania, rozwija talenty, wszechstronnie wspomaga, indywidualnie wspiera oraz dba o harmonijny rozwój dzieci. Akademia Smyka współpracuje z wieloma partnerami, takimi jak Warta, Fenom, Pływalnia Atlantis, Malta Ski, Akademia Bobasa, Lasy Państwowe, Stowarzyszenie Benek, AZS Poznań, Biblioteka Raczyńskich, Muzeum Narodowe, ASGO, Pan Marchewka oraz TulipBox. Placówka organizuje różnorodne wydarzenia, takie jak imprezy i uroczystości, wyprawy autokarowe, akcje charytatywne i sponsoring. Akademia Smyka to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i pasje w przyjaznej i wspierającej atmosferze.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Grudzieniec 34, 60-601 Poznań