west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Poznań British International School (PBIS) posiada długoletnie doświadczenie w prowadzeniu nauczania w systemie brytyjskim dla uczniów różnych narodowości w wieku od 3 do 16 lat. Naszą aspiracją jest kreowanie środowiska, w którym dzieci czują się szczęśliwe i zmotywowane do nauki. Głównym celem szkoły jest to, by uczniowie odnosili sukcesy w nauczaniu, sprawach osobistych i społecznych. Szkoła oferuje holistyczne i zorientowane na dziecko podejście do nauczania, które ma na celu rozwijanie pełnego potencjału uczniów. PBIS jest miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności w bezpiecznym i wspierającym środowisku, co jest kluczowe dla ich sukcesu akademickiego i osobistego. Szkoła jest dumna z różnorodności kulturowej i językowej swoich uczniów, co wzbogaca doświadczenia edukacyjne i społeczne wszystkich członków społeczności szkolnej. PBIS oferuje szeroki zakres programów edukacyjnych, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i zainteresowań uczniów. Szkoła kładzie duży nacisk na rozwijanie umiejętności krytycznego myślenia, kreatywności i współpracy, co przygotowuje uczniów do wyzwań przyszłości. W PBIS uczniowie mają możliwość uczestniczenia w różnych zajęciach pozalekcyjnych, które wspierają ich rozwój osobisty i społeczny. Szkoła współpracuje z różnymi instytucjami edukacyjnymi i kulturalnymi, co umożliwia uczniom zdobywanie wiedzy i doświadczeń poza klasą. PBIS jest również zaangażowana w działania na rzecz społeczności lokalnej, co jest ważnym elementem edukacji obywatelskiej uczniów. Szkoła oferuje wsparcie psychologiczne i pedagogiczne dla uczniów, co jest kluczowe dla ich dobrostanu emocjonalnego i społecznego. PBIS jest miejscem, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania, co jest kluczowe dla ich sukcesu akademickiego i osobistego. Szkoła jest dumna z osiągnięć swoich uczniów, którzy regularnie odnoszą sukcesy w różnych konkursach i olimpiadach. PBIS jest miejscem, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności językowe, co jest kluczowe dla ich przyszłych sukcesów zawodowych i osobistych. Szkoła oferuje również programy wsparcia dla uczniów z trudnościami w nauce, co jest kluczowe dla ich sukcesu akademickiego i osobistego. PBIS jest miejscem, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności społeczne i emocjonalne, co jest kluczowe dla ich dobrostanu i sukcesu w życiu. Szkoła jest zaangażowana w rozwijanie umiejętności przywódczych uczniów, co jest kluczowe dla ich przyszłych sukcesów zawodowych i osobistych. PBIS jest miejscem, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności technologiczne, co jest kluczowe dla ich przyszłych sukcesów zawodowych i osobistych. Szkoła oferuje również programy wsparcia dla uczniów z trudnościami emocjonalnymi, co jest kluczowe dla ich dobrostanu i sukcesu w życiu. PBIS jest miejscem, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności artystyczne, co jest kluczowe dla ich sukcesu akademickiego i osobistego. Szkoła jest zaangażowana w rozwijanie umiejętności sportowych uczniów, co jest kluczowe dla ich zdrowia i dobrostanu. PBIS jest miejscem, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności naukowe, co jest kluczowe dla ich przyszłych sukcesów zawodowych i osobistych. Szkoła oferuje również programy wsparcia dla uczniów z trudnościami społecznymi, co jest kluczowe dla ich dobrostanu i sukcesu w życiu. PBIS jest miejscem, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności muzyczne, co jest kluczowe dla ich sukcesu akademickiego i osobistego. Szkoła jest zaangażowana w rozwijanie umiejętności językowych uczniów, co jest kluczowe dla ich przyszłych sukcesów zawodowych i osobistych. PBIS jest miejscem, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności matematyczne, co jest kluczowe dla ich przyszłych sukcesów zawodowych i osobistych. Szkoła oferuje również programy wsparcia dla uczniów z trudnościami w nauce, co jest kluczowe dla ich sukcesu akademickiego i osobistego. PBIS jest miejscem, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności społeczne i emocjonalne, co jest kluczowe dla ich dobrostanu i sukcesu w życiu. Szkoła jest zaangażowana w rozwijanie umiejętności przywódczych uczniów, co jest kluczowe dla ich przyszłych sukcesów zawodowych i osobistych. PBIS jest miejscem, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności technologiczne, co jest kluczowe dla ich przyszłych sukcesów zawodowych i osobistych. Szkoła oferuje również programy wsparcia dla uczniów z trudnościami emocjonalnymi, co jest kluczowe dla ich dobrostanu i sukcesu w życiu. PBIS jest miejscem, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności artystyczne, co jest kluczowe dla ich sukcesu akademickiego i osobistego. Szkoła jest zaangażowana w rozwijanie umiejętności sportowych uczniów, co jest kluczowe dla ich zdrowia i dobrostanu. PBIS jest miejscem, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności naukowe, co jest kluczowe dla ich przyszłych sukcesów zawodowych i osobistych. Szkoła oferuje również programy wsparcia dla uczniów z trudnościami społecznymi, co jest kluczowe dla ich dobrostanu i sukcesu w życiu. PBIS jest miejscem, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności muzyczne, co jest kluczowe dla ich sukcesu akademickiego i osobistego. Szkoła jest zaangażowana w rozwijanie umiejętności językowych uczniów, co jest kluczowe dla ich przyszłych sukcesów zawodowych i osobistych. PBIS jest miejscem, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności matematyczne, co jest kluczowe dla ich przyszłych sukcesów zawodowych i osobistych.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Darzyborska 1a, 61-303 Poznań