west

Niezweryfikowana
Niepubliczne
placeholder

Prywatne Przedszkole „Domowe Przedszkole”

Niezweryfikowana
Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Prywatne Przedszkole „Domowe Przedszkole” to placówka edukacyjna zlokalizowana w Katowicach, przy ulicy Witosa 18. Przedszkole oferuje szeroki zakres usług edukacyjnych i opiekuńczych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Placówka jest częścią większego zespołu szkół prywatnych, które obejmują również Prywatną Szkołę Podstawową „Szkoła jak Dom” oraz Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Melchiora Wańkowicza z Międzynarodową Maturą. Przedszkole stawia na wszechstronny rozwój dzieci, oferując różnorodne zajęcia edukacyjne, artystyczne i sportowe. W ramach swojej działalności, przedszkole organizuje również liczne wycieczki, warsztaty i wydarzenia okolicznościowe, które mają na celu rozwijanie zainteresowań i umiejętności dzieci. Placówka dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym, w tym przestronnymi salami zabaw, salami do zajęć dydaktycznych oraz placem zabaw na świeżym powietrzu. Przedszkole zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która dba o indywidualne podejście do każdego dziecka oraz o jego bezpieczeństwo i komfort. W okresie przerwy wakacyjnej sekretariat przedszkola jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 15:00, co umożliwia rodzicom kontakt i załatwienie wszelkich formalności związanych z rekrutacją i bieżącymi sprawami przedszkolnymi. Prywatne Przedszkole „Domowe Przedszkole” zachęca rodziców do odwiedzenia placówki, zapoznania się z jej ofertą oraz dołączenia do grona zadowolonych klientów. Placówka jest otwarta na wszelkie pytania i sugestie, a kontakt z nią można nawiązać zarówno telefonicznie, jak i mailowo. Przedszkole posiada również stronę internetową, na której można znaleźć szczegółowe informacje na temat oferty edukacyjnej, aktualności oraz wydarzeń organizowanych przez placówkę. Prywatne Przedszkole „Domowe Przedszkole” to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty, zdobywać nowe umiejętności i spędzać czas w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Witosa 18, 40-832 Katowice