west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Prywatne Przedszkole im. Marii Montessori w Przemyślu to placówka, która kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka. Przedszkole stawia na bezpieczeństwo, wszechstronny rozwój oraz wspieranie samodzielności i ciekawości świata dzieci. W przedszkolu tworzone jest przyjazne dziecku środowisko, w którym może się ono rozwijać zgodnie ze swoimi predyspozycjami w atmosferze przyjaźni, ciepła i miłości. Placówka gwarantuje opiekę na najwyższym poziomie, zapewniając fachową opiekę nad dziećmi oraz przyjazną atmosferę we wszystkich grupach wiekowych. Przedszkole posiada nowoczesny sprzęt multimedialny i terapeutyczny, a także pełny zestaw pomocy Montessori w specjalnie przygotowanej sali Montessori. Dzieci mają dostęp do przedszkolnego placu zabaw i rekreacji, a także dostosowanej do ich potrzeb stołówki zgodnej z systemem HACCAP. Przedszkole oferuje szeroki wachlarz bezpłatnych zajęć dodatkowych, a także zapewnia opiekę i terapię dla dzieci niepełnosprawnych. Lokalizacja przedszkola w parku umożliwia bezpieczne spacery o każdej porze roku, a dogodny, bezpieczny parking dla rodziców z monitoringiem zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Przedszkole charakteryzuje się niskimi opłatami stałymi oraz młodą, stale podnoszącą swoje kwalifikacje kadrą pedagogiczną. Przedszkole prowadzi również kontakt internetowy z rodzicami, co ułatwia komunikację i współpracę. Zapisy do przedszkola odbywają się od 25 stycznia 2021 r. w godzinach od 10.00 do 16.30 przy ulicy Żołnierzy I AWP 1/22 (Park Lubomirskich) w Przemyślu. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać dziecko jak najszybciej. Przedszkole to pierwszy krok do samodzielności dziecka, a Prywatne Przedszkole im. Marii Montessori w Przemyślu jest miejscem, gdzie dzieci mogą odkrywać świat w bezpiecznym i wspierającym środowisku.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Książąt Lubomirskich 6, 37-700 Przemyśl