west

Niezweryfikowana
Prywatne
placeholder

Prywatne Przedszkole Krakowska Bajeczka - L. Czaja, I. Sochań S.C.

Niezweryfikowana
Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Bajeczne Przedszkola w Krakowie to placówki, które stawiają na wszechstronny rozwój dzieci, łącząc zabawę z nauką. Przedszkola te działają zgodnie z filozofią Janusza Korczaka, który twierdził, że kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. W placówkach tych dzieci mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych zajęciach edukacyjnych, artystycznych i sportowych, które są dostosowane do ich wieku i zainteresowań. Przedszkola oferują również bogaty program zajęć dodatkowych, takich jak nauka języków obcych, zajęcia muzyczne, taneczne, teatralne oraz warsztaty plastyczne. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która dba o indywidualne podejście do każdego dziecka. Placówki te są wyposażone w nowoczesne sale dydaktyczne, przestronne sale zabaw oraz bezpieczne place zabaw na świeżym powietrzu. Przedszkola zapewniają również zdrowe i smaczne posiłki, przygotowywane zgodnie z zasadami zdrowego żywienia. Rodzice mogą liczyć na regularne spotkania z wychowawcami oraz na bieżąco otrzymywać informacje o postępach swoich dzieci. Bajeczne Przedszkola w Krakowie to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty, zdobywać nowe umiejętności i nawiązywać przyjaźnie, a wszystko to w atmosferze radości i bezpieczeństwa.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Radzikowskiego 1, 31-305 Kraków