west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Prywatne Przedszkole Lauder-Morasha to placówka edukacyjna, która kładzie duży nacisk na prawa dziecka zgodnie z ideą Janusza Korczaka. Przedszkole realizuje podstawę programową wychowania przedszkolnego zgodnie z rozporządzeniem MEN z 14 lutego 2017 roku oraz program kultury żydowskiej. Codziennie organizowane są zajęcia z języka angielskiego i hebrajskiego, a dzieci mają możliwość eksploracji przyrody i świata techniki poprzez zabawę kierowaną i swobodną. Przedszkole oferuje domową atmosferę, gdzie dzieci, rodzice i nauczyciele wspólnie tworzą przedszkolną społeczność. Posiłki są bezmięsne, a dzieci uczą się dokonywania wyboru i komponowania zdrowego posiłku. Placówka oferuje również zajęcia dodatkowe wspierające wszechstronny rozwój dziecka oraz kształtowanie postawy młodego człowieka poprzez udział w działaniach dobroczynnych i charytatywnych. Opieka psychologiczno-pedagogiczna jest zapewniona przez logopedę, psychologa, pedagoga specjalnego i nauczyciela terapii pedagogicznej. Przedszkole prowadzi również Lauderowską Akademię Montessori, programy „Kodowanie na dywanie” oraz „Przedsiębiorczy przedszkolak”. Edukacja poza przedszkolem obejmuje wycieczki, warsztaty oraz współpracę z Wolskim Centrum Kultury i fundacjami w środowisku lokalnym. Dzieci codziennie przebywają w ogrodzie przedszkolnym. Przedszkole prowadzi również Punkt Dziennego Opiekuna „U Misia Dubisia”, który zaprasza dzieci od 18 miesiąca do 3 roku życia do wspaniałego miejsca, gdzie wszyscy świetnie się bawią, uczą i poznają świat pod okiem wykwalifikowanej kadry. Przedszkole rozpoczęło nabór dzieci od 18 miesiąca do 6 roku życia na rok szkolny 2024/2025. Można się z nimi skontaktować mailowo, telefonicznie lub odwiedzić placówkę osobiście.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Hipolita Wawelberga 10, 01-188 Warszawa