west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Prywatne przedszkole Nr 1 w Katowicach to placówka edukacyjna zlokalizowana w sercu Katowic, przy ulicy Ligockiej 5a. Przedszkole oferuje szeroki zakres usług edukacyjnych i opiekuńczych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Placówka jest prowadzona przez spółkę LooCam spółka jawna, która dba o wysoki standard edukacji oraz bezpieczeństwo dzieci. Przedszkole posiada nowoczesne wyposażenie oraz doświadczoną kadrę pedagogiczną, która zapewnia dzieciom wszechstronny rozwój intelektualny, emocjonalny i fizyczny. Przedszkole oferuje różnorodne zajęcia edukacyjne, w tym zajęcia adaptacyjne dla najmłodszych dzieci, zajęcia dodatkowe oraz ramowy plan dnia dostosowany do potrzeb dzieci w różnym wieku. Placówka kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka, wspierając jego rozwój w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. W przedszkolu organizowane są również liczne wydarzenia i aktywności, które mają na celu integrację dzieci oraz rozwijanie ich zainteresowań i umiejętności. Placówka współpracuje z rodzicami, oferując im wsparcie i informacje na temat postępów ich dzieci oraz możliwości dalszego rozwoju. Przedszkole jest łatwo dostępne dzięki dogodnej lokalizacji w Katowicach. Rodzice mogą skontaktować się z placówką telefonicznie pod numerami 32 785-61-99 (placówka), 32 757-09-09 (zapisy) oraz 32 757-08-08 (faks). Dodatkowo, przedszkole udostępnia adres e-mail [email protected], pod którym można uzyskać wszelkie niezbędne informacje. Organ prowadzący przedszkole, LooCam spółka jawna, ma swoją siedzibę pod tym samym adresem co przedszkole, tj. ul. Ligocka 5a, 40-570 Katowice. Firma jest zarejestrowana pod numerem KRS 0000426724, NIP 6342810544 oraz REGON 242983570. Numer konta bankowego przedszkola to 57 1140 2004 0000 3402 7432 5132. Prywatne przedszkole Nr 1 w Katowicach to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i umiejętności w bezpiecznym i przyjaznym środowisku, pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Ligocka 5A, 40-570 Katowice