west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Tuptusie to prywatne przedszkole, które wspiera naturalny rozwój dzieci poprzez bliskość w relacjach i kontakt z przyrodą. Przedszkole oferuje domową atmosferę, zdrowe jedzenie z własnej kuchni, duży ogród, naturalne zabawki, porozumienie bez przemocy, brak kar i nagród, naturalny rozwój, indywidualne podejście oraz mieszane wiekowo grupy. Każdego dnia, bez względu na pogodę, dzieci wychodzą na zewnątrz do dużego ogrodu. Przedszkole angażuje dzieci w codzienne aktywności domowe, dbając o to, aby zabawki były wykonane z naturalnych materiałów, a dzieci miały wolność organizowania własnej przestrzeni zabaw i odpoczynku. Przedszkole przygotowuje zdrowe i zrównoważone posiłki z najwyższej jakości składników w swojej profesjonalnej kuchni. Do każdego dziecka podchodzi się indywidualnie i z sercem, co sprawia, że dzieci czują się jak w domu. Przedszkole promuje wartości takie jak bliskość w relacjach, kontakt z przyrodą, naturalny rozwój, indywidualne podejście, zdrowe jedzenie, aktywność na świeżym powietrzu, naturalne zabawki, porozumienie bez przemocy, brak kar i nagród oraz mieszane wiekowo grupy. Przedszkole Tuptusie to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w naturalny sposób, ciesząc się bliskością w relacjach i kontaktem z przyrodą. Przedszkole oferuje domową atmosferę, zdrowe jedzenie z własnej kuchni, duży ogród, naturalne zabawki, porozumienie bez przemocy, brak kar i nagród, naturalny rozwój, indywidualne podejście oraz mieszane wiekowo grupy. Każdego dnia, bez względu na pogodę, dzieci wychodzą na zewnątrz do dużego ogrodu. Przedszkole angażuje dzieci w codzienne aktywności domowe, dbając o to, aby zabawki były wykonane z naturalnych materiałów, a dzieci miały wolność organizowania własnej przestrzeni zabaw i odpoczynku. Przedszkole przygotowuje zdrowe i zrównoważone posiłki z najwyższej jakości składników w swojej profesjonalnej kuchni. Do każdego dziecka podchodzi się indywidualnie i z sercem, co sprawia, że dzieci czują się jak w domu. Przedszkole promuje wartości takie jak bliskość w relacjach, kontakt z przyrodą, naturalny rozwój, indywidualne podejście, zdrowe jedzenie, aktywność na świeżym powietrzu, naturalne zabawki, porozumienie bez przemocy, brak kar i nagród oraz mieszane wiekowo grupy.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Limanowskiego 26, 32-020 Wieliczka