west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole UŚMIECH w Krakowie to placówka z 20-letnią tradycją, zlokalizowana w Śródmieściu Krakowa. Jest to prywatne przedszkole, które oferuje również zajęcia dla dzieci oraz poradnię psychologiczną, logopedyczną i pedagogiczną. Przedszkole charakteryzuje się kameralnym charakterem, co pozwala na bliski kontakt z dziećmi, rodzicami i nauczycielami. W placówce panuje atmosfera życzliwości, zrozumienia, szacunku i kultury, a uśmiech jest jednym z priorytetów. Przedszkole stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka, starając się poznać jego zainteresowania, obawy i mocne strony. W ramach przedszkola organizowane są różnorodne zajęcia, takie jak Dobry Start Maluszka, Dobry Start Pięciolatka oraz Dobry Start Pierwszaka, które mają na celu wspomaganie rozwoju dzieci w różnych grupach wiekowych. Zajęcia te pomagają dzieciom lepiej radzić sobie w przedszkolu, łagodniej przechodzić przez pierwsze dni w nowym miejscu, nawiązywać kontakty z rówieśnikami oraz przygotowywać się do szkoły. Poradnia psychologiczno-pedagogiczna działająca przy przedszkolu oferuje diagnostykę oraz terapię dla dzieci i młodzieży, a także wsparcie dla rodziców. Specjaliści, tacy jak psycholog, logopeda i pedagog, pomagają dzieciom z trudnościami w koncentracji, sprawności ruchowej, agresją, problemami z mową, nadaktywnością, lękliwością, problemami z zapamiętywaniem, kłopotami wychowawczymi, słabymi wynikami w nauce oraz trudnościami w nawiązywaniu kontaktów. Przedszkole UŚMIECH angażuje się w indywidualne podejście do każdego dziecka, co pozwala na skuteczne rozwiązywanie problemów i sprawianie radości. Placówka cieszy się pozytywnymi opiniami rodziców, którzy doceniają kameralny charakter przedszkola oraz zaangażowanie nauczycieli i specjalistów. Przedszkole UŚMIECH to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w przyjaznej i wspierającej atmosferze, a rodzice mogą liczyć na profesjonalną pomoc w wychowywaniu swoich pociech.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Wenecja 6, 33-332 Kraków