west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Cztery Pory Roku to placówka edukacyjna zlokalizowana w dwóch miejscowościach: Rokietnicy i Plewiskach. Przedszkole oferuje szeroki zakres usług edukacyjnych i opiekuńczych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Placówka kładzie duży nacisk na wszechstronny rozwój dzieci, oferując różnorodne zajęcia dydaktyczne, artystyczne i sportowe. Przedszkole Cztery Pory Roku działa zgodnie z najwyższymi standardami edukacyjnymi, zapewniając dzieciom bezpieczne i stymulujące środowisko do nauki i zabawy. Placówka posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która dba o indywidualne potrzeby każdego dziecka. W przedszkolu realizowane są programy edukacyjne dostosowane do wieku i możliwości dzieci, a także liczne projekty i inicjatywy mające na celu rozwijanie kreatywności i umiejętności społecznych. Przedszkole Cztery Pory Roku współpracuje z rodzicami, organizując regularne spotkania i konsultacje, aby wspólnie dbać o rozwój i dobrostan dzieci. Placówka jest również aktywna w społeczności lokalnej, biorąc udział w różnych wydarzeniach i akcjach charytatywnych. Przedszkole w Rokietnicy i Plewiskach to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Dzięki nowoczesnym metodom nauczania i bogatej ofercie zajęć dodatkowych, przedszkole zapewnia dzieciom wszechstronny rozwój i przygotowanie do dalszej edukacji. Przedszkole Cztery Pory Roku to miejsce, gdzie każde dziecko jest ważne i traktowane z szacunkiem, a jego rozwój jest priorytetem.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Pniewska 57, 60-446 Poznań