west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole ABC i Żłobek ABC w Piasecznie to placówka edukacyjna, która oferuje kompleksową opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz żłobkowym. Placówka znajduje się w Piasecznie, przy ulicy Waniliowej 2, na rogu ulicy Orężnej. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00, co pozwala rodzicom na elastyczne dostosowanie godzin odbioru dzieci do swoich potrzeb zawodowych. Placówka oferuje bogaty program edukacyjny, który obejmuje codzienne zajęcia z języka angielskiego, co jest niezwykle ważne w dzisiejszym globalnym świecie. Dzieci mają również dostęp do różnorodnych zajęć muzyczno-ruchowych, które rozwijają ich zdolności motoryczne i muzyczne. Przedszkole organizuje również liczne wycieczki, które pozwalają dzieciom na poznawanie świata poza murami placówki. Jednym z atutów Przedszkola ABC jest jego kadra. Nauczyciele i opiekunowie są wykwalifikowani i pełni pasji, co przekłada się na wysoką jakość opieki i edukacji. Placówka posiada również wsparcie specjalistów, takich jak psycholog, logopeda, terapeuta SI oraz terapeuta pedagogiczny, co pozwala na indywidualne podejście do każdego dziecka i realizację zaleceń zawartych w orzeczeniach o potrzebie kształcenia specjalnego oraz WWR. Przedszkole ABC dba również o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci. Posiada własną kuchnię, która serwuje zdrowe i domowe posiłki. Dzieci mają również dostęp do zielonego, zadrzewionego placu zabaw oraz boiska do piłki nożnej, co sprzyja aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Placówka organizuje również różnorodne wydarzenia i uroczystości, takie jak urodziny, pikniki integracyjne czy spotkania z gośćmi specjalnymi. Dzięki temu dzieci mają okazję do wspólnej zabawy i integracji z rówieśnikami. Przedszkole ABC jest również aktywne w mediach społecznościowych, gdzie regularnie zamieszcza aktualności i zdjęcia z życia placówki. Podsumowując, Przedszkole ABC i Żłobek ABC w Piasecznie to miejsce, które oferuje kompleksową opiekę i edukację na wysokim poziomie. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, bogatemu programowi edukacyjnemu oraz licznym atrakcjom, dzieci mają zapewnione wszechstronny rozwój i radosne dzieciństwo.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Waniliowa 2, 05-500 Piaseczno