west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole Alutka w Jaworzu to placówka edukacyjna, która oferuje bogatą propozycję edukacyjną dla dzieci. Przedszkole działa w oparciu o założenia pedagogiki Celestyna Freineta, która kładzie nacisk na rozwój osobowości każdego dziecka. Placówka zapewnia dzieciom warunki do swobodnej ekspresji w różnych dziedzinach życia i twórczości. Przedszkole Alutka prowadzi rekrutację przez cały rok, oferując elastyczne podejście do zapisów. W ramach swojej oferty edukacyjnej, przedszkole przygotowało szereg ciekawych zajęć dodatkowych, które mają na celu wzbogacenie doświadczeń edukacyjnych dzieci. Przedszkole zapewnia również indywidualne zajęcia specjalne ze specjalistami, które realizowane są w oparciu o wydane opinie o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka oraz orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego. Placówka dysponuje wolnymi miejscami na rok 2024/25, oferując atrakcyjne warunki cenowe. Przedszkole Alutka jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00. Placówka znajduje się w Jaworzu przy ulicy Cieszyńskiej 363. Przedszkole Alutka to miejsce, gdzie każde dziecko może rozwijać swoją osobowość w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Cieszyńska 363, 43-384 Jaworze