west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Prywatne przedszkole dwujęzyczne „Maja” to niepubliczna placówka edukacyjna zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Ursus. Przedszkole oferuje edukację dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, kładąc duży nacisk na naukę języków obcych, w tym angielskiego i hiszpańskiego. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, w tym native speakerów języka angielskiego. Placówka posiada nowoczesne, jasne i kolorowe sale dydaktyczne, które są wyposażone w odpowiedni sprzęt i pomoce naukowe. Budynek przedszkola spełnia restrykcyjne wymogi ochrony przeciwpożarowej i jest objęty pełną ochroną. Przedszkole „Maja” jest wpisane do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez m.st. Warszawa, a nadzór pedagogiczny nad placówką sprawuje Mazowieckie Kuratorium Oświaty. Przedszkole oferuje różnorodne zajęcia dodatkowe, w tym zajęcia sportowe, muzyczne i estradowe, które wspierają wszechstronny rozwój dzieci. Placówka organizuje również liczne wydarzenia i uroczystości, takie jak teatrzyki, dni tematyczne i święta, które wzbogacają program edukacyjny i integrują społeczność przedszkolną. Przedszkole „Maja” cieszy się dużym uznaniem wśród rodziców, którzy doceniają indywidualne podejście do każdego dziecka oraz przyjazną i ciepłą atmosferę panującą w placówce. Dzięki sprawdzonym metodom nauczania, dzieci są dobrze przygotowane do podjęcia nauki w szkole podstawowej i zdobywają kompetencje językowe, które będą przydatne w dalszej edukacji. Przedszkole „Maja” to miejsce, gdzie nauka i zabawa idą w parze, a uśmiechnięte buzie przedszkolaków są najlepszym dowodem na wysoką jakość oferowanej opieki i edukacji.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Jerzego Michałowicza 78, 02-495 Warszawa