west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Artystyczno-Językowe „Bystrzaki” to placówka oświatowa dedykowana dzieciom w wieku 2,5-6 lat, zlokalizowana w dzielnicy Targówek w Warszawie. Przedszkole funkcjonuje od 1 października 2009 roku, początkowo jako przedszkole ogólnodostępne, a od 2015 roku jako przedszkole integracyjne. Dzięki temu w placówce mogą uczęszczać dzieci z potrzebami kształcenia specjalnego, co umożliwia wychowywanie podopiecznych w duchu empatii i tolerancji dla innych. W każdej grupie przedszkolnej funkcjonują dzieci w normie oraz dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Przedszkole „Bystrzaki” zapewnia wysoki standard opieki i edukacji dostosowany do potrzeb i oczekiwań rodziców. Placówka oferuje programy edukacyjne i opiekuńcze, które tworzą stymulujące i przyjazne środowisko dla dzieci. Rodzice mogą być pewni, że ich dzieci otrzymają profesjonalną opiekę i wsparcie zgodne z ich potrzebami. Przedszkole kładzie duży nacisk na kształcenie artystyczne i językowe, co pozwala na rozwijanie kreatywności u dzieci od najmłodszych lat oraz na naturalne uczenie się języka angielskiego poprzez codzienny kontakt z tym językiem. Przedszkole oferuje również różnorodne zajęcia dodatkowe, takie jak multisensoryka, wspólne eksperymentowanie, kulinarne działania, alpakoterapia, dogoterapia, warsztaty przyrodnicze, ciekawe wydarzenia, teatry, koncerty, wycieczki i spacery, gry i zabawy sportowe oraz letnie zabawy w basenie. Kadra pedagogiczna przedszkola składa się z wykwalifikowanych pedagogów, nauczycieli wychowania przedszkolnego, asystentów i pomocy nauczyciela, nauczycieli wspomagających, terapeutów i specjalistów oraz pracowników niepedagogicznych i obsługi. Każdy z pracowników przedszkola to ciepła, pełna pasji i zaangażowana w opiekę nad dziećmi osoba. Przedszkole „Bystrzaki” dąży do zapewnienia poczucia bezpieczeństwa i akceptacji u dzieci, co wymaga elastyczności w działaniu, empatii i wrażliwości na potrzeby innych. Dzięki temu placówka jest w stanie wspomóc rodziców w trudnym procesie wychowania. Dogodna lokalizacja przedszkola, w pobliżu warszawskiego metra, ułatwia dostęp dla rodzin z Targówka i okolic. Przedszkole „Bystrzaki” zaprasza do zapoznania się z ofertą i dołączenia do grona zadowolonych rodziców i dzieci.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Poborzańska 8, 03-368 Warszawa