west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Publiczne przedszkole Bajka w Warszawie to miejsce stworzone z myślą o potrzebach dzieci. Zapewnia przyjazną atmosferę, angażujące zajęcia i ciekawy program dydaktyczny. Placówka oferuje zajęcia dwujęzyczne z native speakerem, który pomaga dzieciom przyswoić język angielski i posługiwać się nim naturalnie. Przedszkole jest integracyjne i otwarte dla wszystkich dzieci, w tym dla dzieci z autyzmem bądź orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Posiada w pełni wyposażoną salę integracji sensorycznej, która pozwala dzieciom oswoić się z nowym miejscem i czuć się bezpiecznie. Przedszkole zapewnia pomoc doświadczonych pedagogów oraz psychologów, których zadaniem jest wspieranie dzieci i stworzenie miejsca odpowiedniego do nauki, zabawy i odpoczynku. Wybór przedszkola z językiem angielskim w Warszawie może mieć wiele korzyści dla dziecka. Dzieci, które uczą się języka angielskiego od najmłodszych lat, mają większe szanse na osiągnięcie biegłości językowej. Kontakt z językiem angielskim w przedszkolu pomaga rozwijać słuch, mowę, a także zrozumienie i czytanie języka. Dzieci, które uczą się języka angielskiego, mają również okazję do zapoznania się z kulturą anglojęzyczną, która jest bardzo bogata i różnorodna. Poznanie nowych kultur, zwyczajów i tradycji może pomóc dziecku w kształtowaniu tolerancji, zrozumienia i szacunku dla innych ludzi i ich kultury. Język angielski jest językiem międzynarodowym i powszechnie stosowanym w biznesie, nauce oraz w życiu codziennym. Nauka języka angielskiego już w przedszkolu daje lepsze szanse na rozwój zawodowy i osobisty w przyszłości. Kontakt z innymi dziećmi i nauczycielami w języku angielskim pomaga w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych, nawiązywaniu relacji międzyludzkich i budowaniu zaufania. Dzieci uczą się współpracy, dzielenia się, słuchania i wyrażania swoich emocji w sposób zrozumiały dla innych. Publiczne przedszkole Bajka to miejsce, w którym dzieci mogą przygotować się do nauki w szkole podstawowej w miłej, spokojnej atmosferze. Celem przedszkola jest stworzenie przestrzeni, w której każde dziecko będzie czuć się komfortowo i bezpiecznie. Placówka podchodzi indywidualnie do każdego ucznia, dostosowując tempo nauki i rodzaje zabaw do jego potrzeb. Przedszkole zachęca do odwiedzenia placówki i zapoznania się z pełną ofertą.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Wrzeciono 12, 01-961 Warszawa