west

Niezweryfikowana
Prywatne
placeholder

Przedszkole Edukacyjno-Sportowe "Mały Olimpijczyk"

Niezweryfikowana
Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole „Mały Olimpijczyk”, jako placówka niepubliczna, nieprzerwanie działa od 2008 roku. Od początku działalności bezpieczeństwo dzieci i spełnianie wszystkie wymaganych prawem standardów było naszym priorytetem. Posiadamy odbiory: SANEPiDu i PPOŻ. Nasze przedszkole jest wpisane do rejestru przedszkoli pod nr 200/PN/2008. Położenie naszego przedszkola jest niewątpliwym atutem. Znajdujemy się na Ursynowie, w zacisznym, zielonym miejscu obok terenów rekreacyjnych i boisk sportowych. Brak zgiełku ulicy i zatłoczonych arterii zapewnia dzieciom dodatkowo pełne bezpieczeństwo w czasie spacerów. Posiadamy duży plac zabaw przeznaczony wyłącznie dla dzieci z naszego przedszkola z obszerną piaskownicą, różnorodnymi urządzeniami do zabawy, a także dużą trampoliną do skakania. W przyszkolnym ogródku dzieci uprawiają rozmaite rośliny. Zapraszamy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Nasze grupy przedszkolne dobrane są pod względem wieku i liczebności – gwarantujemy właściwy poziom opieki. Od ponad 13 lat dbamy o prawidłowy rozwój dzieci, ich dobre samopoczucie i zdrowie. W naszym przedszkolu dziecięce marzenia i sportowe aspiracje stają się rzeczywistością. Fantastyczne przedszkole, z cudownym, bliskościowym podejściem do dzieci. Ciocie są kompetentne, ciepłe, wyrozumiałe i uważne na potrzeby maluchów. Do tego własna kuchnia z pysznymi posiłkami, dla której wykluczenia alergiczne nie są problemem. Świetne zajęcia dodatkowe dopasowane do możliwości dzieci w danej grupie wiekowej oraz zróżnicowane aktywności w ciągu roku. To wszystko wpłynęło na fakt, iż nasze niespełna 3 letnie dziecko samo poprosiło, aby mogło zostawać tam dłużej. Polecamy wszystkim to miejsce. Polecamy przedszkole każdemu, kto chce dla swojej pociechy nie tylko dużej dawki wiedzy, ale i zabawy, sportu i wielu aktywności które pozwalają na rozwój emocjonalny dziecka. Kadra kompetentna, a jednocześnie miła. Dzieci są zachwycone, nie chcą wychodzić często do domu. Wielki plus za własną kuchnię i dania skrojone na miarę. Nasza córka Julia jest zachwycona z Przedszkola Mały Olimpijczyk. Najlepszym świadectwem super atmosfery jest niechęć dzieci (nie tylko naszej Córki) do wyjścia z przedszkola na koniec dnia. Szeroki program zajęć dodatkowych, różnorodność atrakcji edukacyjnych oraz poznawczych i rewelacyjna kadra pedagogów jest jednym z wielu atutów tej placówki. Polecamy z czystym sumieniem Przedszkole Mały Olimpijczyk wszystkim, którzy chcą aby ich Pociechy rozwijały się w najlepszych warunkach. Zazdrościmy Córce. My też chcemy chodzić do takiego przedszkola - bycie dorosłym jest fuj. Przedszkole super. Profesjonalna kadra. Córka zadowolona. Czego chcieć więcej? Dzieciaki zadowolone i szczęśliwe, zróżnicowane zajęcia, dobre ceny i wspaniała kadra łącznie z Super Właścicielem, który zawsze wychodzi na przeciw... polecam 100%.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Symfonii 4, 02-787 Warszawa