west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Ecole Maternelle et Primaire to placówka edukacyjna zlokalizowana w Gdyni, oferująca kompleksową opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Szkoła i przedszkole działają z miłości do dzieci, co jest widoczne w każdym aspekcie ich działalności. Placówka stawia na rozwój emocjonalny, społeczny i intelektualny swoich podopiecznych, zapewniając im bezpieczne i inspirujące środowisko do nauki i zabawy. Ecole Maternelle et Primaire oferuje szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, które mają na celu rozwijanie zainteresowań i talentów dzieci. W ofercie znajdują się zajęcia artystyczne, sportowe, językowe oraz naukowe. Kadra pedagogiczna składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy, dbając o indywidualne potrzeby każdego dziecka. Placówka posiada nowoczesne i dobrze wyposażone sale lekcyjne, które sprzyjają efektywnej nauce. Dzieci mają również dostęp do przestronnych terenów rekreacyjnych, gdzie mogą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Ecole Maternelle et Primaire kładzie duży nacisk na współpracę z rodzicami, organizując regularne spotkania i konsultacje, aby wspólnie dbać o rozwój i dobrostan dzieci. Misją placówki jest tworzenie przyjaznej i wspierającej atmosfery, w której każde dziecko czuje się akceptowane i doceniane. Ecole Maternelle et Primaire wierzy, że miłość i szacunek są kluczowe dla prawidłowego rozwoju dzieci, dlatego stara się wprowadzać te wartości w codzienne życie szkoły i przedszkola. Placówka jest miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności, zdobywać wiedzę i nawiązywać trwałe przyjaźnie, co przygotowuje je do dalszej edukacji i życia w społeczeństwie.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Halicka 8, 81-506 Gdynia