west

Integracyjne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole integracyjne Hulajnoga w Łodzi to wyjątkowe miejsce, które oferuje wszechstronną opiekę i edukację dla najmłodszych. Placówka ta wyróżnia się na tle innych przedszkoli dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej, która dba o harmonijny rozwój każdego dziecka. Przedszkole prowadzi zajęcia w małych grupach, co pozwala na indywidualne podejście do każdego malucha. Każda grupa jest prowadzona przez dwie lub trzy nauczycielki, co zapewnia dzieciom odpowiednią opiekę i wsparcie. Hulajnoga oferuje szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, które są wliczone w cenę czesnego. Dzięki temu dzieci mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i zdobywania różnorodnych doświadczeń. W przedszkolu panuje prawdziwie domowa atmosfera, co sprawia, że dzieci czują się tam bezpiecznie i komfortowo. Placówka stawia również duży nacisk na integrację, tworząc warunki do jak najlepszego rozwoju dla wszystkich dzieci, niezależnie od ich indywidualnych potrzeb. Przedszkole Hulajnoga dba o rozwój emocjonalny i społeczny swoich podopiecznych, ucząc ich rozpoznawania i radzenia sobie z własnymi emocjami. Wspomaga również rozwój mowy i komunikacji, dbając o prawidłową artykulację i wzbogacanie słownictwa dzieci. Indywidualizacja pracy z dzieckiem jest jednym z priorytetów przedszkola, dlatego metody i formy pracy są dostosowywane do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego przedszkolaka. Sale w przedszkolu są bardzo przestronne, co zapewnia dzieciom komfort i swobodę podczas zabawy i nauki. Przedszkole Hulajnoga posiada dwa oddziały: na Widzewie i na Teofilowie, co umożliwia rodzicom wybór placówki najbliższej ich miejscu zamieszkania. Obie placówki oferują te same wysokie standardy opieki i edukacji, a także liczne zajęcia dodatkowe, które wspierają wszechstronny rozwój dzieci. Przedszkole Hulajnoga to miejsce, gdzie każde dziecko jest traktowane indywidualnie i z szacunkiem, a jego rozwój jest wspierany na każdym etapie.

Placówka nie prowadzi rekrutacji

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Józefa Elsnera 8, 92-504 Łódź