west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne "Huśtawka Anioła" to placówka edukacyjna zlokalizowana w Bobrowcu, oferująca szeroki zakres usług edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkole wyróżnia się dużymi, dobrze wyposażonymi salami dydaktycznymi, które zapewniają komfortowe warunki do nauki i zabawy. Placówka posiada również pełen zieleni ogród, który jest idealnym miejscem do spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz organizowania różnorodnych zajęć na łonie natury. Przedszkole kładzie duży nacisk na zdrowe i świeże posiłki, które są przygotowywane we własnej kuchni. Dzięki temu dzieci mają zapewnioną odpowiednią dietę, która wspiera ich prawidłowy rozwój. Przedszkole "Huśtawka Anioła" działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00, co pozwala rodzicom na elastyczne dostosowanie godzin odbioru dzieci do ich harmonogramu pracy. Placówka oferuje również różnorodne zajęcia dodatkowe, które wspierają rozwój intelektualny, emocjonalny i fizyczny dzieci. W przedszkolu pracuje wykwalifikowany zespół nauczycieli i opiekunów, którzy dbają o bezpieczeństwo i wszechstronny rozwój podopiecznych. Przedszkole "Huśtawka Anioła" jest miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty, zdobywać nowe umiejętności oraz nawiązywać pierwsze przyjaźnie. Placówka cieszy się dobrą opinią wśród rodziców, którzy doceniają profesjonalizm kadry oraz przyjazną atmosferę panującą w przedszkolu. Dzięki zaangażowaniu i pasji pracowników, przedszkole "Huśtawka Anioła" jest miejscem, gdzie dzieci chętnie spędzają czas i rozwijają swoje zainteresowania.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Willowa 18, 05-502 Bobrowiec