west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Kącik Świata w Krakowie to niepubliczna placówka edukacyjna, która mieści się przy ul. Ostatniej 1d. Przedszkole zostało założone z myślą o stworzeniu wymarzonego miejsca zabaw, nauki i rozwoju dla dzieci. Placówka oferuje ciepłą atmosferę, miłe przyjęcie oraz radość z codziennych zajęć. Przedszkole dysponuje 400 m2 powierzchni zaprojektowanej specjalnie dla potrzeb dzieci. Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, a zajęcia prowadzone są w sześciu grupach wiekowych, liczących docelowo około 16 dzieci. Każda grupa ma do dyspozycji przestronną salę o powierzchni 55 m2, wyposażoną w odpowiednie materiały dydaktyczne oraz zabawki. Oprócz sal zajęć, przedszkole posiada dużą salę rekreacyjną o powierzchni 100 m2, przeznaczoną do zajęć taneczno-ruchowych, gimnastyki korekcyjnej, warsztatów teatralnych i innych zajęć. Wokół przedszkola znajduje się bezpieczna przestrzeń do zabawy o powierzchni 220 m2. Przedszkole Kącik Świata stawia na wychowanie dzieci w wartościach, pielęgnowanie ich wiedzy oraz wzmacnianie poczucia własnej wartości i pozytywnego myślenia o sobie. Placówka oferuje różnorodne zajęcia, które mają na celu rozwijanie umiejętności i zainteresowań dzieci, a także przygotowanie ich do dalszej edukacji. Przedszkole Kącik Świata to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w przyjaznym i wspierającym środowisku, zdobywając nowe umiejętności i doświadczenia.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Ostatnia 1d, 31-444 Kraków