west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne im. ks. Bronisława Markiewicza w Warszawie to placówka edukacyjna prowadzona przez Zgromadzenie Sióstr św. Michała Archanioła, znane również jako Michalitki. Przedszkole to oferuje opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym, kładąc duży nacisk na wartości chrześcijańskie oraz rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny dzieci. Placówka znajduje się w Warszawie i jest dedykowana pamięci ks. Bronisława Markiewicza, założyciela zgromadzenia. Przedszkole oferuje różnorodne zajęcia edukacyjne i wychowawcze, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci. Program nauczania obejmuje zarówno podstawowe umiejętności, takie jak nauka czytania, pisania i liczenia, jak i zajęcia artystyczne, muzyczne oraz sportowe. Dzieci mają również możliwość uczestniczenia w zajęciach dodatkowych, które rozwijają ich zainteresowania i talenty. W przedszkolu duży nacisk kładzie się na wychowanie w duchu wartości chrześcijańskich. Dzieci uczą się modlitwy, uczestniczą w mszach świętych oraz biorą udział w różnych uroczystościach religijnych. Wartości takie jak miłość, szacunek, uczciwość i pomoc bliźniemu są integralną częścią codziennego życia przedszkolaków. Placówka dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym i rekreacyjnym. Sale lekcyjne są przestronne i dobrze wyposażone, co sprzyja efektywnej nauce i zabawie. Przedszkole posiada również plac zabaw, gdzie dzieci mogą spędzać czas na świeżym powietrzu, rozwijając swoje umiejętności motoryczne i społeczne. Kadra pedagogiczna przedszkola to wykwalifikowani nauczyciele i wychowawcy, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Dzięki ich profesjonalizmowi i trosce, dzieci czują się bezpiecznie i są motywowane do zdobywania nowych umiejętności oraz rozwijania swoich talentów. Przedszkole Niepubliczne im. ks. Bronisława Markiewicza w Warszawie to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w atmosferze miłości, szacunku i akceptacji. Placówka ta łączy tradycję z nowoczesnością, oferując edukację na wysokim poziomie, która przygotowuje dzieci do dalszej nauki i życia w społeczeństwie.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Bolesława Śmiałego 37, 02-496 Warszawa