west

Publiczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Zespół Szkół i Przedszkola oraz Szkoła Muzyczna I stopnia im. ks. prof. Józefa Tischnera w Domosławicach to placówka edukacyjna, która oferuje szeroki zakres usług edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Szkoła znajduje się w malowniczej miejscowości Domosławice, w gminie Czchów, w województwie małopolskim. Placówka składa się z kilku jednostek, w tym szkoły podstawowej, przedszkola oraz szkoły muzycznej I stopnia. Dzięki temu uczniowie mają możliwość rozwijania swoich talentów i zainteresowań w różnych dziedzinach, zarówno naukowych, jak i artystycznych. Szkoła podstawowa w Domosławicach oferuje pełen zakres edukacji podstawowej, zgodnie z polskim systemem oświaty. Program nauczania obejmuje wszystkie przedmioty obowiązkowe, takie jak język polski, matematyka, przyroda, historia, wychowanie fizyczne oraz języki obce. Dodatkowo, szkoła organizuje liczne zajęcia pozalekcyjne, które mają na celu rozwijanie zainteresowań uczniów oraz wspieranie ich wszechstronnego rozwoju. W ramach tych zajęć uczniowie mogą uczestniczyć w kółkach zainteresowań, zajęciach sportowych, artystycznych oraz naukowych. Przedszkole wchodzące w skład Zespołu Szkół i Przedszkola w Domosławicach to miejsce, gdzie najmłodsze dzieci mogą rozpocząć swoją edukacyjną przygodę. Przedszkole oferuje opiekę i edukację dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Program przedszkolny jest dostosowany do potrzeb i możliwości rozwojowych dzieci, a zajęcia prowadzone są w sposób atrakcyjny i angażujący. Przedszkole stawia duży nacisk na rozwijanie umiejętności społecznych, emocjonalnych oraz poznawczych dzieci, przygotowując je do dalszej edukacji w szkole podstawowej. Szkoła Muzyczna I stopnia im. ks. prof. Józefa Tischnera w Domosławicach to placówka, która umożliwia uczniom rozwijanie talentów muzycznych. Szkoła oferuje naukę gry na różnych instrumentach muzycznych, takich jak fortepian, skrzypce, gitara, flet, trąbka i wiele innych. Program nauczania obejmuje zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe, a także teorię muzyki i historię muzyki. Uczniowie mają możliwość uczestniczenia w koncertach, konkursach muzycznych oraz innych wydarzeniach artystycznych, co pozwala im zdobywać cenne doświadczenie sceniczne. Zespół Szkół i Przedszkola oraz Szkoła Muzyczna I stopnia im. ks. prof. Józefa Tischnera w Domosławicach to placówka, która dba o wszechstronny rozwój swoich uczniów. Dzięki zaangażowanemu zespołowi nauczycieli oraz bogatej ofercie edukacyjnej, uczniowie mają możliwość rozwijania swoich pasji i talentów w przyjaznym i wspierającym środowisku. Placówka aktywnie współpracuje z rodzicami oraz lokalną społecznością, organizując liczne wydarzenia, festyny, wycieczki oraz projekty edukacyjne, które wzbogacają życie szkolne i przedszkolne.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Gumniska 47, 33-100 Tarnów