west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne im. Panienki z Okienka w Gdańsku to placówka edukacyjna, która oferuje szeroki zakres zajęć dydaktycznych i wychowawczych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkole znajduje się w Gdańsku przy ulicy Bednarskiej 22AB. Placówka ta jest znana z wysokiej jakości edukacji oraz indywidualnego podejścia do każdego dziecka. Przedszkole stawia na rozwój intelektualny, emocjonalny i fizyczny swoich wychowanków, oferując różnorodne zajęcia, które wspierają wszechstronny rozwój dzieci. W przedszkolu realizowane są programy edukacyjne, które mają na celu rozwijanie umiejętności poznawczych, społecznych i emocjonalnych dzieci. Placówka oferuje zajęcia z zakresu języka polskiego, matematyki, przyrody, muzyki, plastyki oraz wychowania fizycznego. Dzieci mają również możliwość uczestniczenia w zajęciach dodatkowych, takich jak nauka języków obcych, zajęcia taneczne, teatralne czy sportowe. Przedszkole Niepubliczne im. Panienki z Okienka w Gdańsku kładzie duży nacisk na współpracę z rodzicami, organizując regularne spotkania, warsztaty oraz dni otwarte. Rodzice są na bieżąco informowani o postępach swoich dzieci oraz mają możliwość aktywnego uczestniczenia w życiu przedszkola. Placówka organizuje również liczne wycieczki, imprezy okolicznościowe oraz projekty edukacyjne, które angażują zarówno dzieci, jak i ich rodziny. W przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która dba o bezpieczeństwo i rozwój dzieci. Nauczyciele regularnie uczestniczą w szkoleniach i kursach doskonalących, aby stale podnosić swoje kwalifikacje i wprowadzać nowe metody pracy z dziećmi. Przedszkole dysponuje nowoczesnym wyposażeniem oraz przestronnymi salami dydaktycznymi, które są dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Placówka jest również zaangażowana w działania na rzecz lokalnej społeczności, współpracując z różnymi instytucjami i organizacjami. Przedszkole uczestniczy w licznych projektach edukacyjnych i kulturalnych, które mają na celu rozwijanie zainteresowań i pasji dzieci oraz promowanie wartości takich jak tolerancja, szacunek i współpraca. Przedszkole Niepubliczne im. Panienki z Okienka w Gdańsku to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Placówka ta jest doskonałym wyborem dla rodziców, którzy szukają dla swoich dzieci miejsca, które zapewni im wszechstronny rozwój oraz przygotuje do dalszej edukacji.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Bednarska 22A, 80-848 Gdańsk