west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Prywatne przedszkole Inspiren w Warszawie, zlokalizowane na Ursynowie, w dzielnicach Natolin i Kabaty, to placówka, która wyróżnia się ciepłą, rodzinną atmosferą oraz indywidualnym podejściem do każdego dziecka. Przedszkole zostało założone w 2009 roku przez Małgorzatę i Jacka Renkiewiczów, którzy od początku kierowali się pasją do pracy z dziećmi oraz chęcią stworzenia miejsca, gdzie każde dziecko będzie mogło rozwijać się w poczuciu bezpieczeństwa i szacunku. Inspiren to przedszkole bliskościowe, w którym panuje ciepło, szacunek oraz spójne podejście wychowawcze. Dzięki temu dzieci mogą cieszyć się czasem spędzonym w przedszkolu i rozwijać się w atmosferze pełnej bezpieczeństwa. Placówka kładzie duży nacisk na rozwój emocjonalny dzieci, dbając o relacje i emocje, co jest podstawą dobrych związków i ułatwia współpracę. Bliski, ciepły kontakt z nauczycielami zapewnia dzieciom poczucie bezpieczeństwa i możliwość rozwoju, a także pomaga w trudnych chwilach, ułatwia adaptację i uczy dzieci tworzenia ciepłych relacji. Przedszkole Inspiren oferuje szeroki wachlarz zajęć programowych i dodatkowych, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci. W ramach zajęć programowych realizowana jest podstawa programowa metodą Projektów Badawczych, a także prowadzone są zajęcia z rytmiki, angielskiego, eksperymentów, kreatywności, matematyki, emocjonalnego ABC oraz teatru. Dodatkowo, po podwieczorku, dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach dodatkowych, takich jak taniec, ceramika, karate, angielski czy akrobatyka. Codzienne radości dzieci w przedszkolu Inspiren to czas na swobodną zabawę w sali i na powietrzu, gdzie realizują własne pomysły, ćwiczą komunikację, współpracę, rozwiązywanie konfliktów i po prostu cieszą się życiem. Przedszkole organizuje również niecodzienne atrakcje, takie jak koncerty, spotkania z ekspertami, pasowanie na przedszkolaka, andrzejki, bal karnawałowy, przedstawienia dla rodziców i dziadków, dzień ziemi, olimpiadę przedszkolną i wiele innych. Ważnym elementem działalności przedszkola Inspiren jest bliska współpraca z rodzicami. Placówka na bieżąco dzieli się obserwacjami na temat dzieci, monitoruje ich rozwój, ustala sposoby postępowania oraz dwa razy w roku szczegółowo omawia postępy dziecka z jego rodzicami. Rodzice są mile widzianymi gośćmi w przedszkolu, biorą udział w adaptacji, mogą występować w roli ekspertów, przygotowują przedstawienia dla dzieci, oglądają przedstawienia przygotowane przez dzieci oraz raz w tygodniu czytają dzieciom. Przedszkole Inspiren mieści się w przestronnym, jasnym lokalu, z dala od dużych ulic, co zapewnia dzieciom bezpieczne i przyjazne środowisko do nauki i zabawy. Placówka posiada własny plac zabaw, z którego dzieci korzystają codziennie, a latem, kiedy jest długo jasno, wychodzą także po podwieczorku. Dzieci mają również możliwość uczestniczenia w wycieczkach dalekich i bliskich, które są związane z tematami realizowanymi w przedszkolu, co pozwala im więcej z nich wynieść i bardziej się nimi cieszyć. Zespół przedszkola Inspiren to grupa przemiłych, ciepłych i uważnych specjalistów, w rękach których dzieci są całkowicie bezpieczne. W skład zespołu wchodzą nauczyciele wychowawcy, pedagog specjalny, logopeda oraz psycholog, którzy współpracują, aby zapewnić jak najlepsze wsparcie dla każdego dziecka, także tego z trudnościami rozwojowymi. Przedszkole Inspiren to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty, budować relacje i cieszyć się dzieciństwem w pełni.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Eugeniusza Lokajskiego 1, 02-793 Warszawa