west

Niezweryfikowana
Prywatne
placeholder

Przedszkole Językowe Marzeń Mikiland Sp. z o. o.

Niezweryfikowana
Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Żłobek i przedszkole MikiLand w Warszawie to miejsce, które od 2007 roku cieszy się zaufaniem rodziców. Placówka oferuje troskliwą opiekę i wszechstronną edukację w bezpiecznym środowisku, z indywidualnym podejściem do każdego dziecka. MikiLand posiada dwie lokalizacje: na Targówku przy ul. Wolbromskiej 2 oraz we Włochach przy ul. Obywatelskiej 1. Obie placówki spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i edukacji, oferując dzieciom możliwość rozwijania swoich umiejętności i talentów pod czujnym okiem doświadczonych opiekunów. W MikiLand dzieci mają dostęp do różnorodnych zajęć edukacyjnych, które wspierają ich wszechstronny rozwój. Program edukacyjny obejmuje naukę języków obcych, zajęcia artystyczne, edukację muzyczną oraz zajęcia ruchowe. Dzieci są zachęcane do aktywnego uczestnictwa w różnorodnych aktywnościach, które są dostosowane do ich wieku i możliwości. Placówka wprowadza również elementy sensoryki, które pozwalają dzieciom na rozwijanie zmysłów poprzez poznawanie różnych faktur, kolorów i dźwięków. MikiLand stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka, dbając o to, aby każde czuło się wyjątkowe i doceniane. Proces adaptacji w żłobku przebiega łagodnie, z poszanowaniem potrzeb emocjonalnych dzieci. Dzięki kompetencjom i doświadczeniu kadry, dzieci bezpiecznie i w sposób dla nich atrakcyjny mogą codziennie odkrywać świat. W placówkach znajdują się dwa bezpieczne place zabaw, osobne dla dzieci ze żłobka i przedszkola, co zapewnia odpowiednie warunki do zabawy i nauki. Rodzice mają stały kontakt z placówką dzięki aplikacji LiveKid, która umożliwia śledzenie wydarzeń w przedszkolu na bieżąco. Dodatkowo, w każdej chwili mogą mieć dostęp do obrazu z sali dzięki monitoringowi online. MikiLand posiada również własną kuchnię, w której przygotowywane są posiłki zgodnie z indywidualnymi dietami dzieci. Kadra przedszkola regularnie bierze udział w szkoleniach z udzielania pierwszej pomocy, co dodatkowo zwiększa poziom bezpieczeństwa. W MikiLand dzieci znajdują bliskość, ciepło, dobrą opiekę i radość. Rodzice mogą być spokojni, wiedząc, że ich maluchy są w rękach profesjonalistów. Zespół MikiLand to doświadczeni nauczyciele, których praca jest jednocześnie ich pasją i powołaniem. To gwarantuje, że każde dziecko otrzyma tutaj nie tylko edukację, ale też troskliwą opiekę, w atmosferze pełnej wzajemnego zaufania i radości z nauki. Placówki MikiLand posiadają wpis do ewidencji przedszkoli niepublicznych oraz są zarejestrowane w rejestrze żłobków i klubów dziecięcych m.st. Warszawy. Lokale posiadają odbiory Straży Pożarnej i Sanepidu, a w salach znajdują się meble i zabawki z atestami.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Topazowa 26, 03-686 Warszawa