west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Kolorowe w Krakowie to placówka, która kładzie duży nacisk na rozwój dzieci w atmosferze pełnej ciepła i zrozumienia. Przedszkole oferuje spójną koncepcję edukacyjną, przemyślany program oraz ciekawe pomysły na zajęcia dodatkowe. W przedszkolu panuje rodzinna atmosfera, a opiekunki, nazywane ciociami, są zawsze uśmiechnięte i pełne zaangażowania. Każde dziecko traktowane jest indywidualnie, co pozwala na dostosowanie programu do jego potrzeb i zainteresowań. Przedszkole stawia na tradycyjnie pojmowane dzieciństwo, gdzie zabawa jest głównym narzędziem edukacyjnym. Dzieci mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych zajęciach dodatkowych, które rozwijają ich talenty i umiejętności. Placówka dba o inspirujący i bezpieczny klimat, co jest fundamentem dla przyszłych osiągnięć i poczucia własnej wartości dzieci. Przedszkole Kolorowe to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w przyjaznym i wspierającym środowisku, co potwierdzają liczne pozytywne opinie rodziców. Wychowankowie przedszkola są dobrze przygotowani do dalszej edukacji i odnoszą sukcesy w szkole. Przedszkole działa pod kierunkiem znakomitego metodyka, co od 25 lat owocuje sukcesami absolwentów. Placówka tworzy warunki do zadawania pytań, dobrych relacji z ludźmi i autonomii, co jest kluczowe dla wszechstronnego rozwoju dzieci.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Osiedle Kolorowe 8/48, 31-939 Kraków