west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne Koralik w Giżycku to placówka edukacyjna, która oferuje szeroki zakres usług dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00, co pozwala rodzicom na elastyczne dostosowanie godzin przyprowadzania i odbierania dzieci. W godzinach porannych i popołudniowych dzieci są przyprowadzane i odbierane z grup dyżurujących, co zapewnia płynność i bezpieczeństwo. Placówka oferuje cztery posiłki dziennie, w tym śniadanie, drugie śniadanie, obiad składający się z dwóch dań oraz podwieczorek. Posiłki są serwowane o określonych godzinach, co pomaga dzieciom w nauce regularności i zdrowych nawyków żywieniowych. Przedszkole posiada własną kuchnię, w której przygotowywane są pełnowartościowe i zrównoważone posiłki. Przedszkole Koralik przyjmuje dzieci w wieku od 2,5 roku do 6 lat, w tym również dzieci pieluszkowane. Placówka stara się wspierać rodziców w procesie zdobywania nowych umiejętności przez dzieci. Teren przedszkola jest ogrodzony i monitorowany, co zapewnia bezpieczeństwo dzieci. Brama wjazdowa jest zamykana w godzinach od 9:00 do 14:00, a obraz z kamer jest przechowywany przez około 20 dni. W okresie wakacyjnym, w miesiącu lipcu, przedszkole przyjmuje dzieci z innych placówek oświatowych po wcześniejszym uzgodnieniu z dyrektorką przedszkola. W sierpniu przedszkole jest zamknięte, co pozwala na odpoczynek i regenerację przed nowym rokiem szkolnym. Przedszkole oferuje szeroką gamę zajęć dodatkowych, w tym zajęcia muzyczne, taneczne, rytmiczne oraz naukę języka angielskiego. Wszystkie dzieci, niezależnie od grupy wiekowej, mają możliwość uczestniczenia w zajęciach językowych. Dodatkowo, przedszkole zapewnia wyprawkę dla dzieci, w tym kapciuszki i szczoteczki do zębów. Kadra przedszkola składa się z wykwalifikowanych wychowawców, którzy dbają o rozwój i bezpieczeństwo dzieci. Wychowawcy prowadzą zajęcia zgodnie z podstawą programową oraz oferują szeroki wachlarz zajęć uzupełniających, które rozwijają umiejętności i zainteresowania dzieci. Przedszkole Niepubliczne Koralik w Giżycku to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności, zdobywać nowe doświadczenia i spędzać czas w bezpiecznym i przyjaznym środowisku.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Daszyńskiego 14, 11-500 Giżycko