west

Publiczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole nr 1 w Łańcucie to placówka o wieloletniej tradycji, która od lat cieszy się zaufaniem rodziców i sympatią dzieci. Zlokalizowane przy ulicy Armii Krajowej 22, przedszkole oferuje nowoczesne i bezpieczne warunki do nauki i zabawy dla najmłodszych mieszkańców Łańcuta. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 17:00, co pozwala rodzicom na elastyczne dostosowanie godzin przyprowadzania i odbierania dzieci do ich codziennych obowiązków. Przedszkole nr 1 w Łańcucie stawia na wszechstronny rozwój dzieci, oferując bogaty program edukacyjny, który obejmuje zarówno zajęcia dydaktyczne, jak i liczne aktywności dodatkowe. W ramach codziennych zajęć dzieci uczestniczą w różnorodnych formach aktywności, takich jak zajęcia plastyczne, muzyczne, ruchowe oraz językowe. Przedszkole współpracuje z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, która dba o indywidualne podejście do każdego dziecka, wspierając jego rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny. Placówka organizuje również liczne wydarzenia i uroczystości, które integrują społeczność przedszkolną i angażują rodziców w życie przedszkola. W kalendarzu przedszkolnym znajdują się m.in. Dzień Przedszkolaka, Mikołajki, Dzień Babci i Dziadka, a także różnorodne konkursy i występy artystyczne. Przedszkole nr 1 w Łańcucie aktywnie promuje zdrowy styl życia, organizując zajęcia sportowe oraz edukacyjne dotyczące zdrowego odżywiania i higieny. W trosce o bezpieczeństwo dzieci, przedszkole wdraża liczne procedury i standardy ochrony małoletnich. Placówka posiada również nowoczesne zaplecze techniczne, w tym monitoring oraz systemy alarmowe, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Przedszkole nr 1 w Łańcucie jest miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Rodzice mogą liczyć na bieżący kontakt z nauczycielami oraz dyrekcją przedszkola, co pozwala na szybkie reagowanie na potrzeby i oczekiwania dzieci oraz ich opiekunów. Przedszkole prowadzi również stronę internetową, na której regularnie zamieszczane są aktualności oraz informacje dotyczące działalności placówki. Dzięki temu rodzice mają stały dostęp do najważniejszych informacji i mogą aktywnie uczestniczyć w życiu przedszkola.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Sienkiewicza 5B, 37-100 Łańcut