west

Niepubliczne
Integracyjne
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Biały Miś" - Avatar

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Biały Miś"

Niezweryfikowana
Niepubliczne
Integracyjne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Białymiś Warszawa to placówka edukacyjna, która oferuje opiekę i edukację dla najmłodszych dzieci. Placówka składa się z dwóch głównych jednostek: żłobków i przedszkoli. Żłobki Białymiś zapewniają opiekę nad dziećmi w wieku od kilku miesięcy do trzech lat. W żłobkach dzieci mają zapewnioną opiekę wykwalifikowanej kadry, która dba o ich rozwój emocjonalny, społeczny i fizyczny. Przedszkola Białymiś oferują edukację dla dzieci w wieku od trzech do sześciu lat. Program nauczania w przedszkolach jest dostosowany do potrzeb i możliwości dzieci, a zajęcia prowadzone są w sposób kreatywny i angażujący. Placówka stawia duży nacisk na rozwój umiejętności społecznych, emocjonalnych i poznawczych dzieci. W Białymiś Warszawa dzieci mają dostęp do różnorodnych zajęć dodatkowych, takich jak zajęcia plastyczne, muzyczne, ruchowe i językowe. Placówka organizuje również wycieczki i wydarzenia okolicznościowe, które wzbogacają doświadczenia dzieci i rozwijają ich zainteresowania. Białymiś Warszawa dba o bezpieczeństwo i komfort dzieci, zapewniając odpowiednie warunki lokalowe oraz przestrzeń do zabawy i nauki. Placówka współpracuje z rodzicami, regularnie informując ich o postępach i rozwoju dzieci. Białymiś Warszawa to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty, zdobywać nowe umiejętności i nawiązywać przyjaźnie. Placówka stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka, dbając o jego wszechstronny rozwój. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi kadry pedagogicznej, Białymiś Warszawa cieszy się zaufaniem rodziców i jest cenionym miejscem edukacji i opieki nad dziećmi.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Dzieci Warszawy 42, 02-495 Warszawa