west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne Sióstr Elżbietanek Nr 2. w Otwocku to placówka edukacyjna prowadzona przez Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety. Przedszkole znajduje się przy ulicy Kołłątaja 13 w Otwocku i oferuje opiekę oraz edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym. Placówka ta jest znana z wysokiego standardu nauczania oraz dbałości o rozwój duchowy i moralny swoich wychowanków. Przedszkole oferuje różnorodne zajęcia edukacyjne i wychowawcze, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci. W programie przedszkola znajdują się zajęcia z zakresu edukacji przedszkolnej, zajęcia artystyczne, muzyczne, ruchowe oraz językowe. Dzieci mają również możliwość uczestniczenia w zajęciach dodatkowych, takich jak logopedia, mini-dogoterapia, czy warsztaty ludowe. Placówka kładzie duży nacisk na wartości chrześcijańskie, co znajduje odzwierciedlenie w codziennych praktykach i programie nauczania. Przedszkole organizuje również różnorodne wydarzenia i uroczystości, takie jak pasowanie na przedszkolaka, bal wszystkich świętych, czy wspólne modlitwy różańcowe. W przedszkolu odbywają się także spotkania z rodzicami, podczas których omawiane są standardy ochrony małoletnich oraz inne ważne kwestie dotyczące wychowania dzieci. Przedszkole Niepubliczne Sióstr Elżbietanek Nr 2. w Otwocku to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Placówka ta jest ceniona przez rodziców za profesjonalizm kadry pedagogicznej, indywidualne podejście do każdego dziecka oraz bogatą ofertę edukacyjną. Dzięki zaangażowaniu sióstr elżbietanek, przedszkole zapewnia dzieciom nie tylko edukację na wysokim poziomie, ale także wsparcie duchowe i moralne, co jest niezwykle ważne w dzisiejszych czasach.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Hugona Kołłątaja 13, 05-400 Otwock