west

Niezweryfikowana
Prywatne
placeholder

Przedszkole Niepubliczne Artystyczno-Językowe "Aniołkowo", Kid's Club S. C.

Niezweryfikowana
Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

KIDS CLUB ANIOŁKOWO to prywatne przedszkole oferujące kompleksową opiekę nad dziećmi oraz usługi cateringowe. Placówka stawia na wszechstronny rozwój dzieci, zapewniając im nie tylko edukację, ale także różnorodne zajęcia dodatkowe, które wspierają rozwój fizyczny, emocjonalny i społeczny. Przedszkole jest wyposażone w nowoczesne sale dydaktyczne, przestronne place zabaw oraz zaplecze gastronomiczne, które umożliwia przygotowywanie zdrowych i zbilansowanych posiłków dla dzieci. KIDS CLUB ANIOŁKOWO kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo i komfort swoich podopiecznych, dlatego wszystkie pomieszczenia są dostosowane do potrzeb najmłodszych, a personel składa się z wykwalifikowanych nauczycieli i opiekunów. Placówka oferuje również program adaptacyjny dla nowych dzieci, który pomaga im łatwiej przystosować się do nowego środowiska. W ramach oferty edukacyjnej, przedszkole realizuje programy nauczania zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, a także wprowadza innowacyjne metody nauczania, takie jak nauka przez zabawę, projekty edukacyjne oraz zajęcia sensoryczne. KIDS CLUB ANIOŁKOWO współpracuje z rodzicami, organizując regularne spotkania i konsultacje, aby wspólnie monitorować postępy dzieci i dostosowywać program do ich indywidualnych potrzeb. Przedszkole angażuje się również w życie lokalnej społeczności, organizując różnorodne wydarzenia i festyny, które integrują dzieci, rodziców oraz mieszkańców okolicy. Dzięki temu, KIDS CLUB ANIOŁKOWO tworzy przyjazne i wspierające środowisko, w którym każde dziecko może rozwijać swoje talenty i zainteresowania.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Krakowska 42, 92-513 Łódź