west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Pomysł założenia Prywatnego Przedszkola Bajka zrodził się z marzeń o najwyższej jakości edukacji i wychowywaniu dzieci w wieku przedszkolnym. Pragniemy nie tylko edukować dzieci ale również je wychowywać, przybliżać dziedzictwo kulturowe, historię i tradycje Krakowa i Polski a także rozbudzić w nich świadomość ekologiczną. Profesjonalna kadra pedagogiczna zapewni opiekę, wychowanie a także edukację dzieci w wieku 2,5-6 lat na najwyższym poziomie. W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwość rozwijania twórczej postawy wobec siebie i świata, rozwija umiejętność refleksyjnego słuchania, kształtuje zainteresowania i zamiłowania, ma możność gromadzenia różnych doświadczeń, zdobywa wiedzę i umiejętności dzięki aktywnym metodom pracy oraz czuje się ważne i potrzebne. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra nauczycielska jest pełna entuzjazmu oraz poświęcenia do wychowania naszych podopiecznych. Zatrudniamy nauczycieli z powołania, którzy poświęcili swoje życie dla edukacji. Pracujemy z utalentowanymi dziećmi w czterech różnych grupach wiekowych. Od początku istnienia przedszkola wychowaliśmy już wielu podopiecznych. Każdy rodzic jest zadowolony z opieki nad swoim dzieckiem. Świeże i zdrowe posiłki przygotowane każdego dnia, szeroki wybór aktywności stymuluje naukę poprzez zajęcia z plastyki, muzyki, rzemiosła itp. Profesjonalna kadra nauczycieli dba, aby bezpieczeństwo Państwa dziecka było najważniejsze. Lokalizacja przedszkola pozwala na wygodne przywiezienie i odbiór Państwa dziecka.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

osiedle Urocze 6, 31-952 Kraków