west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Powstanie naszej placówki w 2006 roku było odpowiedzią na potrzebę stworzenia dzieciom przyjaznego miejsca do odkrywania świata, nauki i uwrażliwienia na muzykę. Po sześciu latach od założenia przedszkola, postanowiliśmy rozszerzyć działalność o żłobek, który do dziś mieści się w tym samym budynku. Decyzja ta była podyktowana sugestiami ze strony rodziców, którzy przyprowadzali do przedszkola swoje pociechy oraz pojawieniem się w naszej rodzinie bliźniaczek, którym zapragnęliśmy zapewnić idealne warunki do rozwoju. Idea ta nieprzerwanie towarzyszy naszej pracy, dzięki czemu dzieci zyskują poczucie bezpieczeństwa, a rodzice mają pewność, że potrzeby ich pociech są dla nas priorytetem. Jesteśmy dumni z tego, z jaką sympatią spotykamy się ze strony naszych absolwentów. Co roku naszą placówkę odwiedzają byli podopieczni, by wigilijny dzień spędzić na wspólnym kolędowaniu. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek „Bajkowo” to rodzinne miejsce, w którym silne są tradycje muzyczne. Zakładając tę placówkę chcieliśmy wykorzystać nasze wykształcenie w tej dziedzinie i zarazić dzieci pasją do muzyki, ponieważ wiemy, że doskonale wpływa ona na wszechstronny rozwój i pobudza wyobraźnię. Chcemy uwrażliwić dzieci od najmłodszych lat na dźwięki, dlatego wcześnie zaczynamy zajęcia z nauki gry na instrumentach. Niezwykłą radością napawa nas wszczepiona przez nas miłość do muzyki byłym wychowankom. Jedną z takich osób jest absolwent Kuba, który obecnie kontynuuje naukę gry na fortepianie i puzonie. „Bajkowo” oferuje także szereg zajęć dodatkowych w oparciu o nowoczesne metody nauczania, aby zapewnić dzieciom harmonijny rozwój, odkryć ich pasję i wykorzystać potencjał. Ze względu na to, że nasza placówka mieści się w budynku parafialnym w pobliżu kościoła, a wartości wychowania katolickiego są nam bliskie, dbamy o przekazywanie dzieciom zasad w duchu tolerancji, wzajemnej pomocy i szacunku. Od samego początku działalności stawiamy na ciepłą, rodzinną atmosferę oraz wykwalifikowaną i zgodną z naszymi ideałami kadrę. Dzięki temu, że nasi podopieczni mają zapewnioną troskliwą opiekę na najwyższym poziomie oraz pełne bajkowego uroku dzieciństwo, rodzice mają gwarancję, że ich pociechy są doskonale przygotowane do dalszej nauki i rozwoju kompetencji społecznych. Cieszą nas głosy zadowolonych rodziców, którzy przekazują nam pozytywne informacje dotyczące dalszych losów naszych wychowanków po opuszczeniu murów Przedszkola i Żłobka „Bajkowo”.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Prosta 35a, 30-820 Kraków