west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Bajkowy Dworek to placówka edukacyjna, która oferuje opiekę nad dziećmi w wieku przedszkolnym oraz żłobkowym. Placówka stawia na rozwój dzieci poprzez zabawę, edukację i wsparcie emocjonalne. Bajkowy Dworek zapewnia bezpieczne i przyjazne środowisko, w którym dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności społeczne, emocjonalne i intelektualne. Placówka posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która dba o indywidualne potrzeby każdego dziecka. W Bajkowym Dworku organizowane są różnorodne zajęcia edukacyjne, artystyczne i sportowe, które wspierają wszechstronny rozwój dzieci. Placówka współpracuje z rodzicami, aby zapewnić jak najlepsze warunki do rozwoju dzieci. Bajkowy Dworek to miejsce, gdzie dzieci mogą czuć się bezpiecznie i szczęśliwie, a rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są w dobrych rękach. Placówka jest wyposażona w nowoczesne pomoce dydaktyczne i zabawki, które wspierają proces edukacyjny. Bajkowy Dworek to idealne miejsce dla dzieci, które chcą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Placówka organizuje również różnorodne wydarzenia i uroczystości, które integrują społeczność przedszkolną i żłobkową. Bajkowy Dworek to miejsce, gdzie każde dziecko może poczuć się wyjątkowe i ważne. Placówka dba o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, zapewniając odpowiednie warunki higieniczne i opiekę medyczną. Bajkowy Dworek to miejsce, które wspiera rozwój dzieci na każdym etapie ich życia, przygotowując je do dalszej edukacji i życia społecznego. Placówka jest otwarta na współpracę z rodzicami i społecznością lokalną, aby tworzyć jak najlepsze warunki do rozwoju dzieci.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Tadeusza Kościuszki 26, 06-500 Mława