west

Niepubliczne
Klub malucha / dziecięcy
placeholder

Przedszkole Niepubliczne "BIAŁY KOTEK"

Niezweryfikowana
Niepubliczne
Klub malucha / dziecięcy
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkola i żłobki Biały Kotek to placówki edukacyjne, które oferują opiekę i edukację dla najmłodszych dzieci. Placówki te są miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje zdolności intelektualne, emocjonalne i społeczne poprzez różnorodne zajęcia i programy edukacyjne. W ofercie znajdują się zarówno przedszkola, jak i żłobki, co pozwala na objęcie opieką dzieci w różnym wieku. Przedszkola i żłobki Biały Kotek stawiają na rozwój kreatywności dzieci, oferując programy artystyczne, sportowe oraz edukacyjne. Placówki te są wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne i zabawki, które wspierają rozwój dzieci w sposób naturalny i przyjemny. Kadra pedagogiczna składa się z wykwalifikowanych nauczycieli i opiekunów, którzy dbają o bezpieczeństwo i rozwój każdego dziecka. Przedszkola i żłobki Biały Kotek oferują również programy terapeutyczne dla dzieci z różnymi potrzebami edukacyjnymi, co pozwala na indywidualne podejście do każdego malucha. Placówki te są miejscem, gdzie dzieci mogą nawiązywać pierwsze przyjaźnie, uczyć się współpracy i rozwijać swoje zainteresowania. Dzięki różnorodnym zajęciom i programom edukacyjnym, dzieci mają możliwość wszechstronnego rozwoju, co przygotowuje je do dalszej edukacji i życia w społeczeństwie. Przedszkola i żłobki Biały Kotek to miejsca, gdzie dzieci mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo, a rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są w dobrych rękach. Placówki te są również zaangażowane w edukację ekologiczną, promując zdrowy styl życia i dbanie o środowisko naturalne. Dzięki temu dzieci uczą się odpowiedzialności i szacunku do przyrody już od najmłodszych lat. Przedszkola i żłobki Biały Kotek to idealne miejsce dla każdego dziecka, które chce rozwijać swoje talenty i umiejętności w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Wacława Balcerskiego 26, 80-299 Gdańsk