west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne Gumisie to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w przyjaznej atmosferze. Założone w 2005 roku jako „Gumisiowy Domek”, placówka szybko zdobyła uznanie rodziców oraz wyróżnienie w akcji „Wybierz najlepsze przedszkole dla swojego dziecka”. W 2008 roku utworzyliśmy drugi oddział przedszkola: „Gumisiowy Las”. Naszą misją jest prowadzenie przedszkola szczęśliwego dzieciństwa, promującego wartości związane z obcowaniem ze sztuką i kulturą. Nasza kadra to wykwalifikowani nauczyciele z doświadczeniem i specjalizacjami, takimi jak logopedia, czy pedagogika specjalna. Gwarantujemy naszym podopiecznym wszechstronny rozwój i udział w różnorodnych zajęciach dodatkowych, takich jak warsztaty plastyczne i zajęcia ogólnorozwojowe z elementami judo. Współpracujemy również z teatrem, organizujemy różne wydarzenia kulturalne, koncerty, spotkania z gośćmi i wycieczki. Oferujemy bogaty program edukacyjny, który obejmuje zajęcia dodatkowe, plastyczne, teatralne, muzyczne, językowe i chemiczne. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie każde dziecko może rozwijać swoje talenty i zainteresowania. W przedszkolu na Naramowicach organizujemy liczne warsztaty plastyczne, zajęcia muzyczne, teatralne oraz językowe, które rozwijają umiejętności i pasje naszych podopiecznych. Współpracujemy z lokalnymi artystami i instytucjami kulturalnymi, co pozwala dzieciom na bezpośredni kontakt z kulturą wysoką. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie każde dziecko czuje się bezpiecznie i jest traktowane indywidualnie, co sprzyja jego wszechstronnemu rozwojowi. W Przedszkolu Gumisie stawiamy na sezonowe atrakcje, zwłaszcza latem, kiedy to organizujemy liczne wydarzenia na świeżym powietrzu, takie jak pikniki, wycieczki do lasu czy zajęcia sportowe. Latem przedszkole zamienia się w prawdziwe centrum zabawy i nauki, gdzie dzieci mogą korzystać z pięknej pogody i uczestniczyć w zajęciach, które integrują i uczą przez zabawę. Dzięki temu, że nasze przedszkole ma własny ogród, podopieczni mają możliwość bezpośredniego kontaktu z naturą, co jest niezwykle ważne w rozwoju młodego człowieka. Organizujemy także warsztaty związane z ochroną środowiska i nauką o przyrodzie.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Jasna Rola 58, 61-001 Poznań