west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Horyzoncik to miejsce, gdzie kierujemy się nadrzędną wartością, jaką jest troska o dobro dziecka, a ich rozwój i szczęście stanowią naszą najważniejszą misję. Nasza placówka to przede wszystkim przyjazne otoczenie, w którym kształtujemy wyjątkowe podstawy dla przyszłego sukcesu i spełnienia każdego malucha. Zainspirowani wieloletnim doświadczeniem, pasją do nauczania oraz zaangażowaniem w proces wychowawczy, tworzymy przedszkole, gdzie bezpieczeństwo, indywidualne podejście i radosna atmosfera są priorytetem. Pragniemy, aby każde dziecko rozwijało się nie tylko intelektualnie, ale także emocjonalnie, społecznie i twórczo. W naszej placówce kontakt z rodzicami ma szczególne znaczenie i opiera się na wzajemnym zrozumieniu i współpracy. Poprzez liczne uroczystości, warsztaty oraz szkolenia, staramy się integrować z rodzicami, angażując ich wspólnie w życie przedszkola. Wspieramy rodziców w ich roli wychowawczej, opierając się na powszechnie cenionych wartościach. Promujemy harmonijny i wszechstronny rozwój każdego dziecka, również tych ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Zapewniamy kompleksowe wsparcie psychologiczno-pedagogiczne, zatrudniając specjalistów, terapeutów, logopedę i psychologa. Prowadzimy różnorodny program terapeutyczny, obejmujący zajęcia logopedyczne, terapię integracji sensorycznej (SI), terapię EEG biofeedback, dogoterapię oraz zajęcia sensoplastyczne, które odbywają się w odpowiednio wyposażonych gabinetach specjalistycznych. Fundamentem naszej działalności jest wyspecjalizowana i wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która troszczy się o tworzenie ciepłej i rodzinnej atmosfery. Nasz zespół składa się z wyedukowanych i doświadczonych nauczycieli, którzy podchodzą do swej pracy z sercem i oddaniem, dzięki czemu osiągamy doskonałe rezultaty w dziedzinie dydaktyki i wychowania. Nasi nauczyciele, charakteryzujący się życzliwym podejściem, otwartością, empatią oraz nieograniczoną kreatywnością w działaniu, systematycznie rozwijają swoje umiejętności poprzez aktywny udział w szkoleniach, kursach, radach pedagogicznych czy studiach podyplomowych.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Klasyczna 4, 80-180 Borkowo