west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Czarodziejski Dworek to przedszkole, w którym odkryte i docenione zostaną mocne strony Twojego dziecka. Naszym celem jest dbanie o jego wszechstronny rozwój, zaszczepienie w nim pasji twórczych, rozwijanie zdolności i wspomaganie harmonijnego rozwoju. Przedszkole zostało założone we wrześniu 2003r. Jesteśmy wpisani do ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod nr 111/PN. Certyfikat NVC - porozumienie bez przemocy. Zajęcia w ramach czesnego: Basen, angielski, francuski, muzyka. Kadra pedagogiczna, w tym specjaliści są do dyspozycji dzieci i rodziców w pełnym wymiarze czasu pracy. W naszej placówce przedszkolaki są objęte fachową pomocą logopedyczną. Rozpoznanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów. Integracja sensoryczna to umiejętność gromadzenia przez mózg wrażeń ze wszystkich zmysłów, rozpoznawania ich i przetwarzania w taki sposób, aby reakcja organizmu na te wrażenia była adekwatna. Rehabilitacja dzieci to niezwykle indywidualny proces, który każdorazowo wymaga dogłębnego poznania problemu małego pacjenta i dostosowania do niego działań terapeutycznych. PIERWSZE KROKI W PRZEDSZKOLU adaptacja Maligrajki - sobotnie zajęcia muzyczne dla dzieci i rodziców. BEZPŁATNE ZAJĘCIA WWR Bezpłatne indywidualne zajęcia terapeutyczne z wczesnego wspomagania rozwoju zarówno dla dzieci uczęszczających do naszego przedszkola, jak również dla dzieci spoza przedszkola, posiadających opinię o wczesnym wspomaganiu rozwoju. Zajęcia prowadzone przez zespół specjalistów: terapia psychologiczna, terapia logopedyczna, terapia pedagogiczna, terapia Integracji Sensorycznej, fizjoterapia, Trening Umiejętności Społecznych (TUS). CO NAS WYRÓŻNIA: małe grupy (do 14 dzieci), w każdej 2 nauczycieli; przestronne sale edukacyjne z zapleczem sanitarnym; bardzo dobrze wykwalifikowana kadra, wszyscy specjaliści "na miejscu" i do dyspozycji dzieci i rodziców; zdrowe jedzenie - uwzględniamy wszystkie diety; duży, ogrodzony plac zabaw; bezpieczny, ogrodzony teren z własnym parkingiem; nieodpłatne zajęcia terapeutyczne, językowe, nauka pływania na basenie, warsztaty edukacyjne dla dzieci; wsparcie dla rodziców, konsultacje specjalistyczne, warsztaty i szkolenia; organizacja "zielonych nocy" i kilkudniowych wycieczek.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Szernera 5, 03-305 Warszawa