west

Niezweryfikowana
Niepubliczne
placeholder

Przedszkole Niepubliczne „Latawce dmuchawce”

Niezweryfikowana
Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne i Żłobek "Latawce Dmuchawce" w Poznaniu to placówka, która stawia na prostotę i minimalizm w aranżacji wnętrz, co sprzyja skupieniu, wyciszeniu i relaksowi dzieci. W jasnych, przestronnych pomieszczeniach, urządzonych zgodnie z minimalistyczną estetyką, dzieci mogą swobodnie bawić się i rozwijać swoje umiejętności. Placówka posiada duży ogród z placem zabaw i ogródkiem kwiatowo-warzywnym, co pozwala dzieciom na kontakt z naturą i naukę ekologicznego podejścia do świata. Obiekt jest monitorowany, co zapewnia bezpieczeństwo najmłodszych. Placówka wyróżnia się przestronnymi, przytulnymi wnętrzami, które stanowią idealną przestrzeń do zabaw, nauki i ćwiczenia różnorodnych umiejętności. Dzieci są zachęcane do budowania pozytywnych relacji z rówieśnikami, w których wzajemne zrozumienie potrzeb i zaufanie odgrywają kluczowe role. Tworzenie poczucia przestrzeni motywuje dzieci do działania i rozwijania własnej kreatywności. Zaangażowanie kadry oraz twórcze zabawy oferowane dzieciom skutkują szlifowaniem szerokiego wachlarza zdolności, od motorycznych, poprzez ruchowe, psychologiczne, aż po sensoryczne. W przestrzennym ogrodzie na ul. Karpia oraz w otoczeniu Rezerwatu przyrody Żurawiniec, placówki na ul. Błażeja, dzieci mają możliwość rozładowania napięć, niwelowania stresów, relaksu i odprężenia. Pieląc grządki z kwiatami lub warzywami, sadząc, podlewając i obserwując efekty swoich prac, dzieci uczą się odpowiedzialności i ekologicznego podejścia do świata. Placówka oferuje również różnorodne zajęcia edukacyjne, które wspierają rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny dzieci. Przedszkole i żłobek "Latawce Dmuchawce" to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i pasje w bezpiecznym i przyjaznym środowisku. Kadra pedagogiczna dba o indywidualne podejście do każdego dziecka, wspierając jego rozwój na każdym etapie. Placówka oferuje również wsparcie dla rodziców, organizując spotkania i warsztaty, które pomagają w wychowaniu i edukacji dzieci. Dzięki temu, przedszkole i żłobek "Latawce Dmuchawce" cieszy się dużym zaufaniem i uznaniem wśród rodziców.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Karpia 17b, 60-101 Poznań