west

Niezweryfikowana
Niepubliczne
placeholder

Przedszkole Niepubliczne "Leśna Kraina"

Niezweryfikowana
Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne Leśna Kraina to kameralna placówka edukacyjna, która od 10 lat zapewnia dzieciom edukację, opiekę, bezpieczeństwo oraz domową atmosferę i super zabawę. Przedszkole jest wpisane do ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych prowadzonych przez Miasto Stołeczne Warszawa pod numerem 289. Placówka gwarantuje opiekę wykwalifikowanej i kompetentnej kadry pedagogicznej, która stale podnosi swoje umiejętności zawodowe. Program wychowawczo-dydaktyczny jest dostosowany do potrzeb dziecka, otwarty na indywidualność wychowanka, wspierający jego rozwój w atmosferze miłości, akceptacji i bezpieczeństwa. Przedszkole Leśna Kraina oferuje szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych i rozwojowych, w tym język angielski trzy razy w tygodniu, warsztaty przyrodnicze, teatrzyki oraz imprezy okolicznościowe. Placówka prowadzi również zerówkę, przygotowując dzieci do podjęcia nauki w szkole. Przedszkole posiada duży, przestronny plac zabaw, który umożliwia dzieciom aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. W placówce kładzie się duży nacisk na rozwijanie ukrytych talentów dzieci oraz dostosowanie programu edukacyjnego do ich wieku i możliwości. Przedszkole Leśna Kraina znajduje się w cichej okolicy, co sprzyja spokojnej i bezpiecznej atmosferze. Placówka oferuje wysokiej jakości posiłki, dostarczane przez firmę cateringową specjalizującą się w żywieniu dzieci. W przedszkolu organizowane są różnorodne wydarzenia, takie jak przyjęcia urodzinowe, teatrzyki, święta tematyczne oraz warsztaty przyrodnicze, które wzbogacają codzienną edukację i rozwój dzieci. Rodzice mogą liczyć na pełne wsparcie ze strony przedszkola, które dba o adaptację nowych dzieci, oferuje szczegółowe informacje na temat wyprawki dziecka oraz prowadzi regularne spotkania informacyjne. Przedszkole Leśna Kraina to miejsce, gdzie każde dziecko jest najważniejsze, a jego rozwój i dobrostan są priorytetem.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Baranowska 14, 02-495 Warszawa