west

Niezweryfikowana
Prywatne
placeholder

Przedszkole Niepubliczne "Mały Plastuś"

Niezweryfikowana
Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Prywatne "U Cioci Gosi" mieści się na parterze Domu Kultury na Kole, w dzielnicy Wola, przy ul. Obozowej 85. Wejście do przedszkola znajduje się od bramy przy ul. Deotymy. Placówka zajmuje trzy duże sale o powierzchni 40, 39 oraz 52 m2. Największa sala jest wykorzystywana do zajęć z rytmiki, gimnastyki korekcyjnej oraz występów teatralnych. Wszystkie posiłki są świeże i przygotowywane na miejscu w kuchni przedszkola. Przedszkole dysponuje również świetnie wyposażonym placem zabaw o nawierzchni tartanowej. W pobliżu znajdują się Park Moczydło oraz Lasek na Kole, co umożliwia dzieciom częste spacery i kontakt z naturą. Przedszkole oferuje szeroki program edukacyjny, który obejmuje zajęcia z rytmiki, gimnastyki korekcyjnej, a także różnorodne występy teatralne. Placówka kładzie duży nacisk na rozwijanie umiejętności społecznych i emocjonalnych dzieci, a także na ich wszechstronny rozwój intelektualny i fizyczny. Przedszkole organizuje również liczne wycieczki i wydarzenia, które mają na celu wzbogacenie doświadczeń dzieci i rozwijanie ich zainteresowań. W przedszkolu panuje przyjazna i rodzinna atmosfera, co sprzyja adaptacji dzieci i ich poczuciu bezpieczeństwa. Placówka współpracuje z rodzicami, organizując regularne zebrania i konsultacje, aby wspólnie dbać o rozwój i dobrostan dzieci. Przedszkole "U Cioci Gosi" to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty, zdobywać nowe umiejętności i nawiązywać przyjaźnie, które będą miały znaczenie przez całe życie.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Jagmina 16, 03-125 Warszawa