west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne Miś to placówka edukacyjna zlokalizowana w Inowrocławiu, która oferuje opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkole stawia na rozwój intelektualny, emocjonalny i fizyczny dzieci, zapewniając im wszechstronny rozwój w przyjaznym i bezpiecznym środowisku. Placówka posiada nowoczesne sale dydaktyczne, bogato wyposażone w pomoce naukowe i zabawki, które wspierają proces edukacyjny. Przedszkole dysponuje również dużym ogrodem, który jest idealnym miejscem do zabaw na świeżym powietrzu oraz organizacji różnorodnych zajęć ruchowych. W ramach swojej działalności, przedszkole realizuje liczne programy edukacyjne, które są dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci. W ofercie znajdują się zajęcia z języka angielskiego, zajęcia muzyczne, plastyczne oraz sportowe. Przedszkole współpracuje z wieloma instytucjami i organizacjami, co pozwala na wzbogacenie oferty edukacyjnej oraz organizację ciekawych wydarzeń i wycieczek. Kadra pedagogiczna przedszkola to wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Przedszkole Niepubliczne Miś kładzie duży nacisk na współpracę z rodzicami, organizując regularne spotkania i konsultacje, które pozwalają na bieżąco monitorować postępy dzieci oraz wspólnie rozwiązywać ewentualne problemy. Placówka dba również o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, zapewniając im odpowiednie warunki higieniczne oraz zdrowe i zbilansowane posiłki. Przedszkole Niepubliczne Miś to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania, zdobywać nowe umiejętności oraz nawiązywać przyjaźnie, które często trwają przez wiele lat.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Solankowa 29, 88-110 Inowrocław