west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

MISIOLANDIA to nowatorska placówka o profilu językowo-artystycznym z programem terenowym realizowanym w modelu skandynawskim. Przedszkole i żłobek oferują bogatą ofertę zajęć edukacyjnych i rozwojowych, które są realizowane w godzinach od 6:30 rano do 17:00, od poniedziałku do piątku. Placówka jest zlokalizowana na osiedlu Brdyujście przy ul. Łowicka 45 w Bydgoszczy, w otoczeniu zieleni, z dużym placem zabaw i przestrzenią do eksplorowania. Misiolandia posiada własny urokliwy ogródek warzywny, który umożliwia dzieciom zapoznanie się z różnymi warzywami, zdobycie umiejętności opieki nad nimi oraz zrozumienie ich wartości. Placówka sąsiaduje z Szkołą Podstawową nr 43, co umożliwia łatwą kontynuację edukacji dla dzieci oraz korzystanie z jej bazy sportowej, w tym sali gimnastycznej i boiska sportowego. Misiolandia oferuje również program Erasmus + Nowoczesne technologie, który wspiera rozwój dzieci w zakresie nowoczesnych technologii. Placówka posiada 15 lat doświadczenia w opiece nad dziećmi, a jej kadra składa się z kreatywnych i wykwalifikowanych nauczycieli i specjalistów, którzy posiadają bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Misiolandia stawia na bezpieczeństwo, zdrową kuchnię, pomoc psychologiczno-pedagogiczną oraz bogaty program zajęć. Placówka oferuje dni adaptacyjne, które umożliwiają spokojne przejście dziecka do żłobka oraz wyprawkę, która pomaga maluchowi czuć się komfortowo i bezpiecznie. Misiolandia ceni sobie transparentność i wygodę dla rodziców, dlatego przedstawia jasne zasady dotyczące opłat za żłobek. Przedszkole i żłobek Misiolandia to miejsce, które zapewnia dzieciom bezpieczne, radosne i kreatywne środowisko, w którym mogą odkrywać, uczyć się i rozwijać swoje pasje.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Łowicka 45, 85-776 Bydgoszcz